У київському метро загубилося кошеня: рятувальники шукають вже кілька днів

кіт в метро
Ілюстративне фото

Кіт вибіг із переноски на станції метро Контрактова площа. Заступник начальника метрополітену вважає, що тварина залишається в межах станції.

У Київському метрополітені на станції метро Контрактова площа загубилося кошеня. Про це розповіла заступниця начальника КП Київський метрополітен Наталія Макогон.

пошуки кота в метро, київ
пошуки кота в метро, київ

"Поки ви дивитеся солодкі сни, ми з чудовою командою Kyiv Rescue Group намагаємося зловити кошеня в глибині підземки", — повідомила Макогон.

У коментарі "Сегодня" чиновниця розповіла, що кошеня вибігло з клітки, в якій його везла господиня. Тварина полохлива і неконтактна, що ускладнює пошуки. Два дні кіт не з'являвся на станції, а на третій прийшов, але в руки не дався. Наталя впевнена, що кошеня залишається в межах станції — інфраструктура там велика. Рятувальники встановили котопастку в технічному приміщенні та чекають, коли тварина зголодніє. "Господиня дуже переживає за долю малюка", — розповіла журналістам Макогон.

Нагадаємо, раніше Фокус розповідав про наймиліші та найпопулярніші інстаграм-профілі котів. Кількість їх підписників налічує мільйони, а деякі навіть випускають свій корм.