Хотів бачити в інвалідному візку: голова ОТГ під Херсоном замовив побиття депутата (фото, відео)

СБУ, напад на депутата, побиття
затримання голови ОТГ

Силовики стверджують – щоб упіймати замовника, їм довелося імітувати напад на депутата. За злочин чиновник обіцяв $7 тисяч.

Related video

Голова однієї з об'єднаних територіальних громад Херсонської області замовив жорстокий напад на місцевого депутата. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Замовник злочину хотів, щоб потенційній жертві завдали таких тілесних ушкоджень, які призвели б до інвалідності.

Слідство встановило, що місцевий депутат займався аграрним бізнесом і мав із головою територіальної громади комерційний конфлікт.

Зловмисник підшукував виконавця, якому обіцяв за скоєння такого злочину 7 тис. доларів. Після того, як замовник передав нападнику першу частину грошей, задокументували це правоохоронці.

Імітацію злочину виконавець і співробітники СБУ провели на околиці Одеси. Було скоєно псевдонапад на автомобіль депутата, під час чого зробили фотоматеріали, що це підтверджують.

напад, СБУ, Одеса, Херсонська область Fullscreen
Затримання голови тергромади
напад на депутата

Голову територіальної громади затримали в одному з селищ Миколаївської області після передачі "виконавцю" другої частини грошей.

Зловмиснику повідомлено про підозру за статтею про навмисне тяжке тілесне ушкодження. До суду направлено клопотання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Слідство продовжується.

Фокус писав, що під Одесою скоєно напад на автомобіль депутата. Чиновника доправили в тяжкому стані до лікарні, невідомі розтрощили йому коліна.