"Це непорозуміння", — Держохорона про скандал зі "снайперами" під час візиту Зеленської до Львова

Олена Зеленська, Львів, охорона, снайпери
Фото: Антон Кулаковський | Дружина президента

В УДО зі сміхом відреагували на прохання ЗМІ прокоментувати скандал зі "снайперами на дахах" і додали, що хтось із поліції міг неправильно висловитися.

Related video

В Управлінні державної охорони та поліції Львова прокоментували скандал навколо візиту першої леді Олени Зеленської до Львова. Співробітники УДО повідомили, що інформація про снайперів на дахах це якесь непорозуміння, повідомив Телеграф.

"Я навіть не хочу такий маразм коментувати! Але одразу скажу — це просто абсурд!" — заявила речниця місцевої поліції Світлана Добровольська на прохання прокоментувати заборону львів'янам дивитися у вікна у зв'язку з приїздом дружини президента, оскільки снайпери могли вести вогонь на поразку.

Добровольська порадила звернутися до управління держохорони, щоб уточнити, які заходи безпеки проводилися у зв'язку з приїздом Олени Зеленської.

Журналісти розповіли, що в УДО відреагували зі сміхом на прохання прокоментувати заборону для львів'ян виглядати з вікон. В охороні заявили, що їхні співробітники точно не просили такого в місцевих жителів і єдине, що могло бути, це попередження правоохоронців про проведення заходу.

"Можливо, хтось із поліцейських неправильно висловився або неправильно пояснив, а може, його неправильно зрозуміли з приводу деяких моментів, пов'язаних із перебуванням першої леді", — відповіли в УДО і додали, що охорона дружини президента здійснювалася за законом і не було жодних посилених заходів безпеки.

Також в УДО наголосили, що снайпери на дахах могли б бути на деяких мегамасштабних заходах, як-от святкування Дня Незалежності України. Однак, навіть у цьому випадку на поразку ні в кого не стріляють, а у випадку з першою леді могло бути якесь непорозуміння.

Нагадаємо, львівський журналіст Василь Терещук повідомив, що співробітникам редакції заборонили виглядати з вікон у день приїзду Олени Зеленської до міста. Правоохоронці нібито повідомили журналістам, що в разі непослуху снайпери на дахах стрілятимуть.

Зазначимо, що Олена Зеленська перебуватиме у Львові з 12 по 13 листопада для участі в четвертому регіональному форумі "Реформа системи шкільного харчування".