YouTube заблокував телеканал НАШ (відео)

канал НАШ, ютуб, телеканал
Фото: "Наш" | Телеканал НАШ

Відеохостинг заблокував телеканал за контент, який описував ліквідацію Чорнобильської АЕС та засідання Верховної Ради радянських часів.

YouTube заблокував канал НАШ через скарги на незаконне використання контенту правовласника — "Укркінохроніки" та "Укртелефільму". Про це повідомляється в телеграм-каналі НАШ.

У публікації наголошується, що кореспондент каналу побував на держпідприємстві, щоб з'ясувати подробиці події та взяти коментар у керівництва, проте на місці нікого не було.

Повідомляється, що підприємство, яке заявило про порушення авторських прав, за минулий рік зазнало збитків у розмірі 815 тис грн.

Відеоконтент, який став предметом суперечки, описував ліквідацію Чорнобильської АЕС та засідання Верховної Ради радянських часів. Як пише телеграм-канал НАШ, використання фрагментів програм для освітніх цілей дозволено законом.

Раніше Фокус повідомляв, що YouTube-канал НАШ набрав 1 млн підписників протягом трьох років, що стало новим рекордом. Канал НАШ з'явився в YouTube у 2018 році, перед командою журналістів поставили завдання отримати золоту кнопку YouTube у найкоротші терміни.