ДБР прийшло з обшуком в Укртрансбезпеки через закупівлю уніформи на 4 млн грн (фото)

Укртрансбезпека, ДСБТ, обшук, ГБР, уніформа, прозоро, тендер
Фото: Фокус | Держбюро розслідувань провело обшук в Укртрансбезпеці

На фото з місця слідчих дій, які опинилися у розпорядженні Фокусу, опинився заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм.

Related video

Державне бюро розслідувань у п'ятницю, 14 січня, прийшло в офіс Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) у Києві для перевірки умов закупівлі форми для співробітників відомства на загальну суму майже 4 мільйони гривень. Про це повідомляє пресцентр служби у Facebook.

В Укртрансбезпеці заявили, що 23 листопада минулого року служба вперше за всю історію свого існування оголосила на платформі ProZorro тендер на закупівлю уніформи для інспекторів у кількості 400 комплектів на суму 3 898 488 гривень.

обшук, ГБР, укртрансбезпека, уніформа, ДСБТ Fullscreen
Фото документа ДСБТ

Тендер, за словами представників відомства, пройшов без нарікань і його виграла компанія "з багаторічним досвідом" (за даними ProZorro — ТОВ "Дім взуття" Б. Ніколас). Наприкінці грудня 2021 року уніформу виготовили та доставили в Укртрансбезпеку.

"Уніформу планується роздати інспекторам Укртрансбезпеки після закінчення 4-тижневого навчання (інспекторів), яке розпочинається у понеділок, 17 січня на базі Навчально-наукового інституту №1 Національної академії внутрішніх справ", — йдеться у заяві.

Загалом після навчання на службу заступлять 200 інспекторів, уточнили у службі.

"Щодо слідчих дій, ДСБТ надало співробітникам ДБР усю наявну інформацію про закупівлю уніформи", — повідомили у відомстві.

У розпорядженні Фокусу опинилися фото, зроблені в офісі Укртрансбезпеки під час того, як Держбюро розслідувань проводило там слідчі дії. Зокрема, на них можна побачити керівника служби Євгена Зборовського та заступника міністра інфраструктури Мустафу Найєма, який відповідає у міністерстві за Укртрансбезпеку.

Нагадаємо, керівник Укртрансбезпеки Зборовський у перший місяць роботи на посаді отримав зарплату з надбавкою 600% до свого окладу "за інтенсивність праці".

Колишній керівник відомства Єгор Прокопчук до звільнення з посади скаржився на проблеми із фінансуванням Укртрансбезпеки.