Сильно змінилася за 20 років: у Пентагоні оцінили російську армію

модернізація российкие армії
Фото: Мiноборони РФ

За словами генерала Джона Гайтена, США ще не стикалися з тим, щоб стримувати відразу дві ядерні країни — РФ і Китай, тому важливо вести з ними діалог.

Заступник глави Об'єднаного комітету начальників штабів ЗС США генерал Джон Гайтен заявив, що російська армія сильно змінилася за останні 20 років. Про це повідомляє Atlantic Counsil.

За словами Гайтена, Росія швидко використовує доменні можливості і передові технології для досягнення своїх стратегічних цілей, тому США повинні готуватися до нових полів битви. Противники США прагнуть зайняти позиції лідерів на нових рубежах, використовуючи можливості космосу, кіберпростору і радіоелектронної боротьби в традиційних галузях і за їхніми межами.

"У Росії неймовірна сильна армія, важливо розуміти, як сильно вони змінили її в останні 20 років", — заявив генерал.

Він також додав, що важливо мати діалог з РФ і Китаєм одночасно заради стабільності у світі. За всю історію Сполучених штатів, країні ще жодного разу не доводилося мати справу зі стриманням відразу двох ядерних держав.

Atlantic Counsil — аналітичний центр, неурядова організація в США. Основна діяльність пов'язана з міжнародними відносинами в країнах Атлантики.

Нагадаємо, США, Британія та Австралія підписали оборонну угоду

Раніше стало відомо, що в РФ розробляють гіперзвукову авіаракету для переваги в повітрі та космосі.