У США стартувала розробка ракетної системи наступного покоління (фото)

ракета нового покоління
Фото: Lockheed Martin | Ілюстративне зображення

У межах програми Precision Strike почалися роботи зі створення ракети класу "земля-земля" з дальністю ураження понад 500 км.

Related video

Міністерство борони США виділило 62 млн доларів для розробки нової ракетної системи Precision Strike компанії Lockheed Martin. Про це повідомляє Army Recognition.

Згідно з контрактом, компанія повинна почати розробку інженерних і виробничих вимог.

Програма Precision Strike — це балістична ракета наступного покоління призначена для нанесення високоточних ударів великої дальності. Ракета належить до класу "земля-земля". Вона повинна мати дальність ураження понад 500 км.

Запускати балістичну ракету будуть з реактивної системи залпового вогню MLRS M270A1 і з високомобільної артустановки M142. Вона буде всепогодною і керованою. З новими ракетами скорострільність наявних РСЗВ повинна подвоїтися.

lochkeed martin Fullscreen
M142
Фото: space-ship
РСЗВ японії Fullscreen
MLRS M270A1 в японській армії
Фото: Вiкiпедiя

Відомо, що балістична ракета буде сумісною з касетними боєприпасами. Основні цілі, за якими будуть відпрацьовувати ракетну систему:

  • загрозлива ППО;
  • ракетні пускові установки;
  • центри командування та управління;
  • район збору або зосередження військ.

Повідомляється, що наразі Lokheed Martin є єдиним підрядником програми Precison Strike. Стати на озброєння ракета повинна в 2023 році.

Нагадаємо, в Туреччині почалися приймальні випробування ЗРК Hisar 0+, яка здатна вражати одночасно 6 цілей.