Сили спецоперацій підтвердили знищення бази ЗС РФ у Мелітополі (фото)

Вибухи Мелітополь військова база ЗС РФ Гідромаш хлопок
У Мелітополі на заводі "Гідромаш" було знищено військову базу ЗС РФ

Масштабна "бавовна", за інформацією Центру нацопору, сталася на території заводу "Гідромаш", на якому окупанти зберігали боєприпаси.

Related video

В окупованому Мелітополі було знищено військову базу ЗС РФ. Про це повідомляє пресслужба Центру національного опору, який функціонує при Силах спеціальних операцій Збройних сил України.

Так, відомство офіційно підтвердило знищення військової бази ЗС РФ у Мелітополі.

За інформацією Центру нацопору, масштабна "бавовна" ставлася на території заводу "Гідромаш", на якому загарбники зберігали боєприпаси.

"Підпілля й надалі допомагає продовжити сезон "бавовни" на військових об'єктах окупантів. Цього разу здетонував склад боєприпасів на території захопленого росіянами заводу "Гідромаш" у тимчасово окупованому Мелітополі", — поінформували в Центрі нацопору та додали, що вибухи продовжилися.

Зазначимо, що раніше про "бавовну" на території заводу "Гідромаш" повідомляв мер окупованого Мелітополя Іван Федоров. За його словами, інцидент стався в ніч із 7 на 8 січня.

"Окупанти курили настільки потужно, що гуркіт тривав кілька годин. Вибухова хвиля вибила вікна сусідніх будинків, а дим над заводом клубився навіть вранці", — інформував Федоров 8 січня і додавав, що після інциденту ЗС РФ підняли повітря авіацію.

Вибухи Мелітополь військова база ЗС РФ Гідромаш хлопок Fullscreen
У Мелітополі на заводі "Гідромаш" було знищено військову базу ЗС РФ
Вибухи Мелітополь військова база ЗС РФ Гідромаш хлопок Fullscreen
У Мелітополі на заводі "Гідромаш" було знищено військову базу ЗС РФ

Декількома днями раніше потужний вибух пролунав на магістральному газопроводі під окупованим Луганськом. Унаслідок "бавовни" та пошкодження об'єкта без газу залишилися майже 13 тисяч побутових споживачів на непідконтрольних Києву територіях.

Також повідомлялося, що 10 січня в анексованому Криму пролунала серія вибухів. Окупаційна адміністрація стверджувала, що на півострові активно працюють системи протиповітряної оборони, а після інциденту піднялася авіація.