ЗС РФ досягли незначних успіхів у Бахмуті і продовжують бої за "дорогу життя", — ISW (карта)

новини бахмут, ситуація бахмут, зсу в бахмуті, дорога життя на бахмут
Фото: Генштаб ЗСУ

За повідомленням російських військових блогерів, "вагнерівці" просунулися у двох частинах Бахмута та наближаються на північ від траси O0506, яка проходить через Хромове.

Related video

Станом на 3 травня ЗС РФ досягли незначних успіхів у Бахмуті і його околицях та підійшли ближче до траси O0506 на захід від міста. Про це йдеться в аналітичному звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

За повідомленням аналітиків, росіяни в Бахмуті просунулися на захід і захопили місцевий медичний коледж.

Російські військові блогери, зі свого боку, повідомляють, що "вагнерівці" просунулися як у західній, так і південній частині Бахмута, і що російські й українські сили продовжують бої на північ від траси O0506, яку називають "дорогою життя" на Бахмут.

Fullscreen

У Генштабі ЗСУ зазначили, що ЗС РФ здійснили невдалі наземні атаки в напрямку Іванівського (6 км на захід від Бахмута), Предтечине (14 км на південний захід від Бахмута) й Нью-Йорка (30 км на південний захід від Бахмута).

За оцінкою ISW, під контролем України залишається 1,89 квадратного кілометра в Бахмуті.

Нагадаємо, що в російських соцмережах стали поширювати повідомлення, що очільник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин дав розпорядження не шкодувати найманців ПВК у Бахмуті, використовувати їх до останнього та не випускати.

Раніше в ЗСУ повідомили, скільки тисяч росіян воюють у Бахмуті — їхня кількість більша, ніж армія Чехії чи Угорщини.