Для боротьби з чергами: Міноборони України запустило електронний запис до лікарів (фото)

Проходження ВЛК, прийом у лікаря
Фото: УНІАН | На прийомі у лікаря

Поки що новий сервіс доступний у тестовому режимі у низці великих міст України, але до кінця травня у відомстві планують повністю перейти на онлайн-систему.

Related video

Міністерство оборони України запроваджує систему електронного запису на прийом до лікарів під час проходження військово-лікарської комісії. Про це повідомила заступник міністра оборони України Ганна Маляр у Telegram-каналі.

Вже відомо, як виглядатиме інтерфейс системи електронного запису медустанови.

Інтерфейс електронної черги, влк, ввк, Fullscreen
Скріншот інтерфейсу електронної черги

Начальник медичної частини, пояснила заступник міністра, зможе обрати дату та потрібний час для проходження військовослужбовцями медогляду. Не знадобиться більше чекати у чергах, оскільки можна буде прийти в певний час.

Поки що онлайн-сервіс запущений у тестовому режимі та доступний у Києві, Харкові, Львові, Одесі та Вінниці, де зараз найбільше проходять ВВК.

У майбутньому, згідно з планами Міноборони, впродовж травня всі військово-лікарські комісії мають перейти на роботу з електронним записом.

Нагадаємо, що стало відомо, чи можуть повторно видати повістку, якщо людина вже стала на облік. Роздача повісток на блокпостах не вважається порушенням законодавства. За порадами юристів, у відрядження краще брати повний набір документів.

Повідомлялося також про те, хто точно не підлягає загальнiй мобілізації. У законодавстві передбачені винятки для військовозобов'язаних осіб, які за певних умов не призиваються до армійських лав.