Не могли збити: росЗМІ розповіли, як ЗС РФ "злякали" вертоліт РДК над Бєлгородщиною

вертоліт, гелікоптер, гвинтокрил, Мі-8, вертоліт, український вертоліт, Мі-8, військовий вертоліт
Фото: АрміяInform | Ілюстративне фото: вертоліт Мі-8

За даними російських журналістів, щоб впоратися з гелікоптером, довелося підняти винищувачі. Російським добровольцям вдалося піти та зберегти літальний апарат.

Related video

Під час вчорашньої операції у Новій Таволжанці Бєлгородської області РФ російські добровольці використали гелікоптер Мі-8, з яким нічого не могли вдіяти ЗС РФ. Про це 5 червня повідомляє російське медіа Mash.

За інформацією російських журналістів, за допомогою некерованих 80-мм ракет типу С-8 гвинтокрил здійснював обстріл прикордонників. Завдяки висотному польоту та маневруванню, вертоліт був важко досягнутим із землі — його не могли збити.

"Лише після того, як наші винищувачі піднялися в повітря, гелікоптер вдалося прогнати. Без підтримки з повітря диверсантам не залишилося нічого, крім відступу", — йдеться у повідомленні російського ЗМІ.

Бої в Бєлгородській області — контроль добровольців над Новою Таволжанкою

Нагадаємо, 5 червня Бійці "Російського добровольчого корпусу" заявили, що продовжують контролювати село Нова Таволжанка Бєлгородської області Росії.

Також 5 червня у Міноборони Росії заявили про ліквідацію деяких ДРГ при спробі форсувати річку Сіверський Донець. У МО РФ стверджують, що ліквідували 10 бійців, бронетехніку та човни, на яких намагалися висадитися добровольці.

Цього ж дня російські ЗМІ повідомляли, що представники РДК та ЛСР форсували Сіверський Донець та висадились у селі Нова Таволжанка. Добровольці зайняли три житлові будівлі, після чого розпочався бій з підрозділами ЗС РФ.