"Результати невтішні": у Києві перевірили понад 3,3 тис. бомбосховищ

сховище Київ, новини київ, бомбосховища київ
Фото: З відкритих джерел | До 65% бомбосховищ технічно придатні для використання

За словами голови Мінстратегпрому Олександра Камишіна, третина бомбосховищ взагалі непридатна для перебування. А технічно пристосовані укриття мають низку зауважень.

Related video

Комісія з перевірки укриттів Києва станом на 7 червня перевірила 73% загального фонду бомбосховищ. Про це повідомив у Telegram 7 червня міністр стратегічної промисловості України Олександр Камишін.

За оцінками міністра, більшість укриттів без вільного доступу, а третина взагалі непридатні.

"Перевірено 3,382 об'єкти, це 73% від загального фонду укриттів Києва. Щодо стану укриттів: 35% непридатні для експлуатації, а 65% — технічно придатні", — звітував чиновник.

Камишін зазначив, що техпридатність укриттів дає надію. Їх можна упорядкувати й так буде достатній фонд укриттів для Києва.

"Перелік зауважень до технічно придатних укриттів залишається значним. Загалом, результати ревізії поки що невтішні", — сказав він.

Нагадаємо, що війська Росії вночі 1 червня атакували Київ ракетами, уламки впали у Дніпровському та Деснянському районах столиці.

Одне з укриттів у Деснянському районі було закрито, через це загинули люди.

Мер Києва Віталій Кличко запропонував голові Деснянської районної держадміністрації Дмитру Ратнікову написати заяву про звільнення. Ратніков заявив, що за трагедію треба відповідати разом.