В "Укроборонпромі" показали, як відновлюють українські танки Т-64 зі зберігання (фото)

танки т-64
Фото: АрміяInform | Т-64

На танк встановлюють динамічний захист, а також міняють зсередини. Саме Т-64 до початку повномасштабної війни був основним бойовим танком ЗСУ.

Related video

Акціонерне товариство "Українська оборонна промисловість" показала фотографії танка Т-64, який пройшов ремонт і модернізацію. Світлини опубліковані в офіційному телеграм-каналі 8 червня.

Т-64 — це радянський танк, який розробили в Харкові. На кадрах видно, у якому стані був танк. Імовірно, його зняли зі збереження. На машині немає динамічного захисту, і загалом його стан далекій від боєздатного. Проте інженери змогли відновити танк. Візуально помітно, що встановили динамічний захист "Ніж" чи "Дуплет", антенну звʼязку та кулемет. Скоріше за все, всередині танка є також суттєві зміни, бо навряд машина могла зберегти всі елементи в придатному стані, а якщо й могла, то вони вже є застарілими.

ремонт т-64 Fullscreen
Відновлення Т-64
Фото: Укроборонпром
Важливо
Танк Т-64. Що відомо про основну машину ЗСУ, та як її створювали харківські конструктори

Раніше в "Укроборонпромі" показували, як відновлюють пошкоджену в боях БМП-2. Попри пробитий корпус та інші ушкодження інженери змогли відновити бойову машину піхоти.

Нагадаємо, 6 червня в Міноборони Чехії заявили, що незабаром розпочнеться модернізація та ремонт танків Т-64 на підприємстві VOP CZ.

7 квітня в Польщі відзвітували про відкриття центру з ремонту українських Т-64. Роботи виконуються на підприємстві Bumar-Łabędy.