Дані були неточними: ОВА оновила відомості про жертв ракетного удару по Львову

Наслідки ракетної атаки на Львів, фото
Фото: Андрій Садовий/Facebook | Наслідки ракетної атаки на Львів

Унаслідок масованого обстрілу загинуло четверо людей, а наймолодшій жертві 32 роки. За даними мерії, по медичну допомогу звернулися 40 осіб.

Related video

Голова Львівської ОВА Максим Козицький заявив, що попередні дані про загиблих унаслідок російської ракетної атаки на Львів були неточними. Про це він повідомив у себе в Facebook.

За його словами, через черговий воєнний злочин ЗС РФ у ніч на 6 липня у Львові загинули 4 людини:

  • Анастасія, 32 роки;
  • Мирослава, 60 років, мама Анастасії;
  • Михайло, 35 років;
  • Ірина, 63 роки.

Козицький зазначив, що попередні дані були записані зі свідчень сусідів.

"Прошу вибачення за неточність. Вічна пам'ять тим, кого ми втратили. Болить за всіх. Помстимося!" — зазначив голова Львівської ОВА.

Також зазначимо, що в мерії Львова заявили, що по медичну допомогу звернулися 40 постраждалих від ракетного удару.

"Як повідомила керівниця управління охорони здоров'я Марта Матюшко, 4 постраждалих залишаються в лікарні святого Луки, і 1 — у лікарні святого Пантелеймона. Стан госпіталізованих — середньої тяжкості. Ще 35 постраждалих після наданої медичної допомоги відпустили на амбулаторне лікування", — сказано в повідомленні.

Раніше голова Львівської ОВА Максим Козицький повідомляв, що у Львові було пошкоджено понад 30 будинків, понад 25 квартир, 10 гуртожитків, два виші, будинок дитини, санаторну школу. Пошкоджено одну підстанцію у Львові. Загалом 150 абонентів залишаються без електропостачання.

Крім того, представник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат сказав, що ракети, які атакували Львів, спочатку летіли на Київ. "Калібри", які російські окупанти випустили з акваторії Чорного моря, намагалася знищити авіація. Більшість ракет знищили саме в західній частині країни.