"Катаються на конях або мотоциклах". У Бухенвальді просять не відпочивати біля братських могил

концтабір, лижники біля концтабору, Бухенвальд, германію, зимовий спорт
Фото: traveladdicts.net

Деякі відвідувачі катаються поруч з місцями, де знаходяться братські могили загиблих.

Related video

В адміністрації комплексу заявляють, що така поведінка є неприйнятною і вони будуть посилювати захист території, — передає BBC.

Через пандемію коронавірусу, в країні заборонена робота гірськолижних курортів. Тому все більше людей використовують прилеглу територію колишнього концтабору для відпочинку.

"На жаль, все більше і більше людей виявляють неповагу до цього місця. Катаються на конях або мотоциклах по лісу". За словами історика Рикола-Гуннара Люттгенау за порушення спокою покійних в Німеччині передбачений штраф.

На минулих вихідних співробітники комплексу були шоковані тим, що на місцях поховання були зафіксовані сліди від лиж і саней. Паркування у концтабораа "Бухенвальд" була заповнена. З тих пір будь-які спортивні заходи потрапили під заборону на тій території.

"Бухенвальд" — нацистський концтабір, який діяв в період з 1937 по 1945 роки. Знаходиться він в 9 кілометрах від Ваймара в Тюрінгії, в центральній частині Німеччини. У в'язницях концтабору було близько 280 000 жінок, чоловіків і дітей. В основному там тримали євреїв, сінті, ромів, радянських солдатів і гомосексуалістів. Частина в'язнів використовували для проведення медичних експериментів над ними. У цьому місці загинуло і поховано понад 56 тисяч ув'язнених.

Нагадаємо, в липні 2020 на ФРН почався судовий процес проти 93-річного колишнього охоронця концтабору Штутгоф.