В Ізраїлі співробітник МОЗ 4 рази відправляв на карантин свою екс-коханку

Ізраїль, МОЗ, карантин, колл-центр, пандемія коронавируса, самоізоляція
Фото: detaly.co.il

Чоловіка вже допитали у поліції. Його звинувачують у зловживанні службовим становищем.

Related video

В Ізраїлі 36-річний співробітник кол-центру МОЗ, зловживаючи своїм службовим становищем, чотири рази без будь-яких підстав намагався відправити на самоізоляцію свою колишню коханку.

Про це пише видання Newsru.co.il.

В ізраїльській поліції стверджують, що чоловік 4 рази за останні кілька місяців відправляв жінці смс-повідомлення від Міністерства охорони здоров'я, в яких від неї вимагалося піти на карантин після контакту з хворим на коронавірус, хоча насправді вона не контактувала з інфікованими.

Поліція Ізраїлю почала розслідування. У МОЗ запідозрили ймовірні порушення після того, як одна й та сама жінка 4 рази подавала апеляцію на розпорядження про розміщення її в карантин.

Підозрюваного вже допитали у відділку поліції. Після закінчення допиту він був звільнений на обмежувальних умовах. Його звинувачують у зловживання владою, підробці документів, порушенні суспільної довіри та інших посадових злочинах.

У найближчі дні матеріали слідства будуть передані у державну прокуратуру для розгляду й ухвалення рішення.

Відзначимо, раніше німецьке видання Bild повідомило, що у місті Дрезден планується створення загальнонаціонального центру для "примусової ізоляції" тих, хто порушує карантинні обмеження.