Іванка Трамп не пускає охоронців у свої туалети. Тим доводиться ходити до сусідів

Іванка Трамп, Джаред Кушнер, дім у Вашингтоні
Фото: Town & Country Magazine | Іванка Трамп і Джаред Кушнер на тлі свого дому у Вашингтоні

Агентам Спеціальної служби допомагали з вирішенням побутових проблем під час служби і Барак Обама, і Майк Пенс.

Related video

Будинок дочки президента США Дональда Трампа Іванки та її чоловіка Джареда Кушнера в Вашингтоні має площу 5000 квадратних метрів. І сім ванних кімнат, але власники відмовилися пускати туди приставлених до них агентів Секретної служби. Про це написала газета The Washington Post.

Спочатку охоронцям довелося поставити біотуалет у дворі, але це не сподобалося сусідам. Потім їм дозволили користуватися туалетом в гаражі Барака і Мішель Обами, які живуть неподалік. Сім'я не користується гаражем, і його перетворили в командний пост для спецагентів, які охороняють Обаму. Але домовленість довелося розірвати після того, як один з "гостьових" охоронців залишив в туалеті те, що газета назвала "неприємним безладом".

Тоді агентам довелося їздити на пост охорони будинку віце-президента Майка Пенса. Але на це доводилося витрачати багато часу, тому агенти вважали за краще користуватися туалетами в найближчих ресторанах.

Зрештою Секретна служба вирішила орендувати підвальне приміщення через дорогу від будинку Іванки. Його використовують як ванну, кухню і як офісне приміщення. Ця оренда обходиться відомству в 3 тис. доларів у місяць. Плата за оренду нижче ринкової. Власник радий своїм квартирантам: "Вони дуже добре ставляться до наших онуків".

Представник Білого дому Джадд Дір заперечує, що Кушнер не дозволяли співробітникам секретної служби користуватися туалетом. "Це просто ще одна фейкньюс. Ще в 2017 році Іванка і Джаред ясно дали зрозуміти, що їх будинок завжди буде відкритий для неймовірних чоловіків і жінок з Секретної служби. Рішення про невідвідування туалетів в будинку було прийнято самою службою", — стверджує він, повідомила CNN.

Представник Секретної служби сказав, що відповідно до існуючої практики, співробітники не можуть звертатися за доступом до об'єктів у приватних будинках. "Іванка Трамп і Джаред Кушнер не відмовляли співробітникам секретних служб у доступі до свого дому, у тому числі і до вбиралень", — запевнив він.

Два співробітники правоохоронних органів повідомили The Washington Post, що приміщення в будинку сім'ї з самого початку були позначені як не призначені для використання агентами Секретної служби. Один сказав, що йому невідома причина цього правила, а інший — що воно було встановлено Трампом і Кушнером.

Нагадаємо, Іванка Трамп взяла участь в акції "Фермери сім'ям", доставляючи продуктові коробки сім'ям,які цього потребують, у штаті Вірджинія. Знімками з акції вона поділилася в Instagram.