В.о. глави Пентагону приголомшив журналістів, похваливши Росію за професіоналізм

США, Росія, Пентагон, Професіоналізм, Крістофер Міллер
Фото: Global Look Press | Крістофер Міллер

Крістофер Міллер також заявив, що йому не терпиться піти зі свого поста.

Related video

Виконуючий обов'язки міністра оборони США Крістофер Міллер, який був призначений на посаду президентом Трампом два місяці тому, приголомшив журналістів, похваливши в неоднозначному інтерв'ю Росію, і заявивши, що йому не терпиться піти зі свого поста.

Про це пише Huffpost.

Повертаючись на літаку до Вашингтона після інспекції військових об'єктів в штатах Теннесі, Кентуккі і Колорадо, Міллер сказав журналістам, що "професійно поважає те, як в Росії роблять деякі речі". За його словами, Росії довелося нелегко, проте там добре впоралися з труднощами.

Міллер додав: "Я як би, знаєте, в професійному плані, вони діють добре, і вони використовують безліч нерегулярних концепцій ведення війни, інформації і все це, в деякому роді, грає на їхню користь".

Видання відзначає, що Міллер, цілком ймовірно, не мав на увазі дії Росії щодо отруєння дисидентів.

Виконуючий обов'язки міністра оборони США, який є ветераном спецназу і колишній директор Національного контртерористичного центру, також сказав, що хотів би швидше покинути свій пост.

"Мені не терпиться піти з цієї роботи — повірте мені", — сказав Міллер.

Видання пише, що слова голови Пентагону іноді були настільки заплутаними, що в стенограмі Неопубліковані деякі з них.

Невідомий представник міністерства оборони пояснив коментарі Міллера тим, що він "часто використовує недбалу і гумористичну мову з репортерами ... під час поїздок".

Міллер був призначений виконувати обов'язки голови Пентагону в листопаді, коли Трамп звільнив тодішнього міністра оборони Марка Еспера, який вступив у протиріччя з президентом.

У середовищі вищого військового керівництва США Міллера називали "досвідченим бойовим солдатом", проте багато хто вважав, що він не підходить для посади міністра оборони.

Нагадаємо, в грудні виконуючий обов'язки міністра оборони США Кріс Міллер наказав зупинити співпрацю з перехідною командою Джо Байдена по передачі влади і скасувати всі заплановані зустрічі з представниками майбутньої адміністрації. Пізніше в Пентагоні це пояснили перевантаженням кількості заходів та пообіцяли все відновити.