У Франції помер член династії Ротшильдів — барон Бенджамін де Ротшильд

Ротшильд, сім'я ротшильдов, династія ротшильдов, помер член сім'ї ротшильдов, франція, банкір, французька гілка ротшильдов
Фото: Скриншот з відео

Член відомої родини Ротшильдів помер на 57-му році життя.

Related video

"Аріан де Ротшильд і її дочки з великим сумом повідомляють про смерть чоловіка і батька Бенджаміна де Ротшильда", — повідомляє Le Parisien.

Причиною смерті банкіра є серцевий напад, який стався прямо в маєтку Ротшильдів у швейцарському дебаті. Смерть наступила вчора, 15 січня.

Де Ротшильд народився в 1963 році у Франції в місті Нейї-сюр-Сен. Член сім'ї Едмона де Ротшильда — французької гілки фінансових магнатів Ротшильдів. З 1997 року Бенджамін очолював раду директорів Edmond de Rothschild Holding. Компанія спеціалізувалася на приватних банківських послугах і управлінні активами. Портфель активів компанії оцінюють в 160 мільярдів євро.

Ротшильд Fullscreen
Барон Бенджамін де Ротшильд позує зі своєю матір'ю Надін де Ротшильд 4 червня 1991 року.

Династія Ротшильдів — міжнародна сім'я підприємців. У володінні родини фінансово-промислові групи в різних країнах світу. Засновником династії є Майер Амшель Ротшильд, який заснував перший банк у Франкфурті-на-Майні. Він жив в період з 1744-1812 рік. З тих пір династія Ротшильдів розділилася на кілька гілок, в якій є спадкоємці у Великобританії, Франції, Німеччини та інших країнах.

У Франції династія Ротшильдів була заснована молодшим сином Майера Амшеля — Джеймсом Майєром Ротшильдом. Він заснував de Rothschild Freres в Парижі. Бізнес починався також з банківської сфери.

Існує також теорія змови, що династія Ротшильдів є ілюмінатами. Нібито вони контролюють все багатство світу і банків, розв'язують війни в своїх цілях. Однак вагомих аргументів у цій теорії немає.

Нагадаємо, раніше у Франції помер відомий кутюр'є П'єр Карден.