У Росії через "звеселяючий газ" загинув підліток

звеселяючий газ, вечірка
Фото: Оренинформ | Фото: Оренінформ

Балони з газом підлітку доставляв 41-річний кур'єр.

Related video

16-річний москвич на ім'я Леонід помер після того, як надихався звеселяючим газом. Про це в суботу, 16 січня, повідомив Telegram-канал LIFE SHOT.

У той же вечір співробітники поліції затримали кур'єра, який мав намір доставити нові балони з газом хлопцеві — вони знайшли контактний телефон померлого і зробили чергове замовлення.

З новими балонами за вказаною адресою виїхав 41-річний Сергій Федічкін. Всього балонів було 12, крім них він віз п'ять пачок повітряних куль.

курбьер, чоловік Fullscreen
Фото: LIFE SHOT | Кур'єр звеселяючого газу Сергій Федічкін.
Фото: LIFE SHOT

За словами Федічкіна, він лише простий постачальник і працює на бізнесмена, який володіє автомобільним сервісом на Каширському шосе. Його правоохоронцям знайти не вдалося.

"Грайливим газом" називають оксид азоту через виробленого ним п'янкого ефекту нападів сміху. При нормальній температурі це безбарвний негорючий газ з приємним солодкуватим запахом і присмаком.

Як повідомлялося раніше, в Москві від грайливого газу загинув 27-річний Станіслав Богданович — одеський шахіст, який на змаганнях представляв Росію.

У Слідчому комітеті повідомили, що було виявлено його тіло і труп 18-річної дівчини без ознак життя. Вона також була професійною шахісткою.

Поруч із загиблими лежали кульки з закису азоту, на їх головах були пакети. "За попередньою інформацією, вона та її приятель загинули від грайливого газу, на їх голови були надягнуті пакети", — сказав співрозмовник агентства.