Жінкам-військовослужбовцям армії США дозволили фарбувати губи і заплітати волосся

Армія США, Жінки-військовослужбовці, фарбувати губи, фарбувати нігті, косички, волосся
Фото: Scott Olson | Жінки-військовослужбовці армії США

Забороняється фарбувати волосся і нігті в екстремальні кольори.

Related video

Жінкам-військовослужбовцям армії США дозволили дещо урізноманітнити свій стиль. Відтепер вони можуть носити довге волосся, сережки у вухах, фарбувати губи і нігті.

Про це передає DW.

Перегляд приписів щодо зовнішнього вигляду жінок-військовослужбовців був ініційований ще за колишнього міністра оборони Марке Есперо, наразі ж ці нововведення затвердили.

Якщо раніше жінки-військовослужбовці з довгим волоссям повинні були збирати їх у гульки, то нині дозволяється заплітати коси або робити хвостик. Можна також поєднувати зачіски, якщо це не заважає носити каску.

При бажанні, жінки-військовослужбовці армії США можуть також повністю поголити голову (раніше була обов'язковою певна мінімальна довжина волосся).

Також тепер їм можна користуватися помадою і мати нафарбовані нігті під час виконання службових обов'язків. Але не дозволяється фарбувати нігті в екстремальні кольори (наприклад, блакитний, чорний або фіолетовий). Колір волосся теж повинен виглядати природно (наприклад, не можна фарбувати їх у рожевий або зелений колір).

Нагадаємо: у Збройних силах України проведуть службову перевірку за фактом сексуальних домагань на робочому місці та гендерної дискримінації. У ЗСУ вже створили робочу групу для вивчення цих фактів. Її очолила радник головнокомандувача ЗСУ з гендерних питань.