Компанія LG припиняє виробництво смартфонів

Смартфон, LG, Apple, Sumsung, Ринок, Збитки, Конкуренція
Фото: LG Electronics | Смартфон LG

Південнокорейський виробник не витримав конкуренції на світовому ринку з Samsung та Apple.

Південнокорейська компанія LG Electronics заявила, що припиняє виробляти смартфони через велику конкуренцію на ринку і збитковість для неї цього бізнесу. За останні шість років компанія втратила близько 4,5 млрд доларів.

Про це повідомляє ВВС з посиланням на пресреліз компанії.

У компанії заявили, що на фоні домінування на ринку смартфонів Samsung та Apple, LG постійно стикалася з проблемами програмного забезпечення своїх апаратів.

Борючись зі збитками, компанія вела переговори про продаж частини бізнесу, але вони не увінчалися успіхом.

Телефони LG, як і раніше, досить поширені на внутрішньому південнокорейському ринку, але в Північній Америці їхня популярність тільки на третьому місці, а на інших ринках позиції LG значно знизилися.

"Стратегічне рішення LG вийти з надзвичайно конкурентного сектору мобільних телефонів дозволить компанії зосередити ресурси в таких галузях зростання, як компоненти електромобілів, підключені пристрої, розумні будинки, робототехніка і штучний інтелект", — йдеться в заяві компанії.

За даними дослідницької компанії Counterpoint, у минулому році LG відвантажила 28 мільйонів телефонів, у той час як Samsung — 256 мільйонів.

Бізнес з виробництва смартфонів є найменшим з п'яти підрозділів LG, на який припадає лише 7,4% виручки. Наразі її частка на світовому ринку мобільних телефонів становить близько 2%.

LG, як і раніше, зберігає сильні позиції у сфері побутової електроніки, особливо побутової техніки та телевізорів. Компанія є другим за обсягом продажів світовим телевізійним брендом після Samsung.

Крім того, нещодавно компанія відкрила спільне підприємство з постачальником автомобілів Magna International, яке буде виробляти ключові компоненти для електромобілів.

Як ми повідомляли раніше, лідерські позиції щодо постачання і продажу смартфонів за підсумками 2020 року посіли компанії Samsung, Huawei, Xiaomi, Apple і OPPO. LG навіть не увійшла в десятку лідерів.