Власник ресторану в США запропонував роботу грабіжникові, який напав на його заклад (фото)

США, Ресторан, Пограбування, Джорджія, Двері
Фото: Facebook/Diablo's Southwest Grill | Розбиті двері в ресторані Diablo's Southwest Grill

За його словами ресторатора, його першою реакцією була злість і гнів, але потім йому стало шкода грабіжника, який вибрав неправильний життєвий шлях.

Власник ресторану Diablo's Southwest Grill в американському штаті Джорджія Карл Воллес незвичайним способом відреагував на спробу пограбування свого закладу: він запропонував грабіжникові роботу.

Про це пише CNN.

"Без поліції, без питань. Давайте сядемо та поговоримо про те, як ми можемо допомогти вам виправити шлях, яким ви йдете", — звернувся Воллес до нападника у Facebook, опублікувавши фото розбитих дверей ресторану.

США, Ресторан, Пограбування, Джорджія, Двері
Розбиті двері в ресторані Diablo's Southwest Grill

Воллес, який володіє рестораном протягом восьми років, розповів, що раннім суботнім ранком до нього в заклад увірвався невідомий і пограбував його за 45 секунд.

За його словами, його першою реакцією була злість і гнів, але потім йому стало шкода грабіжника.

"Я відчув жалість, що він (грабіжник) обрав такий життєвий шлях. Також я подумав про ту небезпеку, якій він піддає себе щоразу, коли робить подібне", — сказав Воллес.

Він припустив, що цей же чоловік нещодавно напав на мінімум два інші найближчі заклади, які співставили зображення грабіжника на камерах спостереження.

США, Ресторан, Пограбування, Джорджія, Грабіжник, Камери спостереження

За словами Воллеса, в зв'язку з тим, що пограбування сталося на великодні вихідні, прощення виглядає правильним рішенням.

"Йдеться про те, що треба просто стати наставником для того, хто йде неправильним життєвим шляхом", — сказав Воллес.

Воллес порадив нападнику на його ресторан подати оголошення про пошук роботи і залишив свій номер телефону.

Нагадаємо, у США звільнили з в'язниці "найстарішого неповнолітнього" злочинця, який скоїв збройне пограбування в 15 років і відсидів 68 років за свій злочин.