Фінал конкурсу краси на Шрі-Ланці закінчився бійкою за корону (відео)

конкурс краси, шрі-ланка, сутичка, конфлікт, дівчата
Фото: Скріншот

Королева краси минулого року заявила, що переможниця не може отримати корону, оскільки вона розлучена.

Переможниця конкурсу "Місіс Шрі-Ланка" отримала травму голови після того, як тріумфаторка попереднього року зірвала з неї корону. Про це повідомляє ВВС.

Під час нагородження Пушпікі Де Сілва, до неї підійшла переможниця 2019 року Каролін Джурі й почала забирати в неї корону, заявивши, що вона не може отримати титул, оскільки вона розлучена.

"Існує правило, яке забороняє жінкам, які вже були замужем і розлучені тому я роблю кроки, щоб корона належала другому місцю", — сказала Джурі.

Де Сілва в сльозах пішла зі сцени, а Джурі одягла корону дівчині, яка посіла друге місце.

Пізніше, вона заявила, що, після інциденту їй довелося звернутися в лікарню, щоб лікуватися від травм голови. Також Де Сілва сказала, що подасть до суду за "необґрунтоване й образливе" поводження з нею.

"На Шрі-Ланці багато таких самотніх мам, як я, які страждають. Ця корона присвячена тим жінкам, мамам, які виховують своїх дітей самі", — сказала Де Сільва.

Як повідомив організатор конкурсу Чандімал Джаясінгхе, нагороду повернули Де Сілва.

"Те, як Каролін Джурі поводилася на сцені, було ганьбою, й організація вже почала розслідування з цього приводу", — говорить Джаясінгхе.

Крім того, дівчину, яка зняла корону, допитала поліція.

Нагадаємо, титул "Міс Україна Всесвіт-2020" отримала 27-річна Єлизавета Ястремська, якій минулого року вручили звання віце-міс. В Ястремської великий досвід участі в конкурсах краси. Зокрема, вона змогла здобути перемогу в міжнародному конкурсі The Queen of Eurasia 2019. Крім того, Ліза дизайнерка, маючи власний бренд вечірніх суконь і купальників.