На Гаваях здають гроші в собачий розплідник за ніч у розкішному готелі (відео)

Гаваї, Собачий розплідник, Конкурс, Готель, Собаки
Фото: FS Maui

Місцева громада захисту тварин організувала конкурс зі збору коштів для бездомних собак.

На Гаваях місцеве товариство захисту тварин Maui Humane Society організувало конкурс Wags to Riches (від приколу до багатства) зі збору коштів на собачий розплідник. Переможець отримає можливість провести безкоштовно ніч в одному з розкішних готелів на пляжних курортах, взявши із собою одного з цуценят.

Про це повідомили на сайті організаторів Wags to Riches.

Усього буде 16 переможців, а решта, що здавали гроші, проведуть час з вихованцями в розпліднику Maui Humane Society.

"Нам подобається ідея взяти бездомного собаку з притулку на курорт світового класу, де його будуть балувати всю ніч", — заявив генеральний директор Maui Humane Society Стів Маккіннон.

Конкурс стартував 1 квітня, а переможців оголосять 1 травня.

Учасники конкурсу будуть використовувати програмну платформу, яка дозволить переглядати таблицю лідерів зі збору коштів, щоб мотивувати свої зусилля.

Захід транслюватиметься в прямому ефірі протягом ночі, і буде включати в себе змагання, ігри та призи.

У цілому розплідник збирається зібрати 50 тисяч доларів. Уже зібрано 19% від цієї суми.

Нагадаємо, що в російському місті Дзержинськ (Нижньогородська область) місцеві жителі помітили зграю бродячих собак синього кольору. Як заявив керівник акціонерного товариства "Дзержинське оргскло" Андрій Мисливець, собаки могли набути синього відтінку після того, як забруднилися в залишках хімічних речовин.

А мер Токмака (Запорізька область) Ігор Котелевський заборонив жителям міста підгодовувати вуличних котів і собак, чим викликав обурення в місцевих жителів.