Поліція заарештувала винуватицю скандалу на конкурсі краси на Шрі-Ланці

конкурс краси, шрі-ланка, сутичка, конфлікт, дівчата
Фото: Скріншот

Разом із Каролін Джурі заарештували ще одну модель. Їх звинуватили в нанесенні травм.

Після скандалу на конкурсі краси "Місіс Шрі-Ланка", коли екс-переможниця минулого року зірвала з голови королеви краси цього року корону через те, що нібито та була розлучена, поліція заарештувала нападницю. Про це повідомляє ВВС.

Пушпіка Де Сільва виграла титул "Місіс Шрі-Ланка" на конкурсі, а колишня переможниця — Каролін Джурі повинна була її коронувати.

Замість цього вона зняла корону з голови Де Сільви, заявивши, що не може отримати корону, оскільки вона розлучена. Пізніше переможниця сказала, що вона живе з чоловіком окремо, але не розлучилася з ним.

Де Сільва в сльозах пішла зі сцени, а Джурі одягла корону на дівчину, яка посіла друге місце. Після інциденту їй довелося звернутися в лікарню, щоб лікуватися від травм голови. Також Де Сільва сказала, що подасть до суду за "необґрунтоване й образливе" поводження з нею.

Поліція Шрі-Ланки, у кінцевому підсумку, заарештувала Керолайн Джурі після того розслідування поліції. Крім того, заарештована ще одна жінка, їх звинуватили в нанесенні травм. Організатори конкурсу все ж віддали корону Де Сільві.

Нагадаємо, титул "Міс Україна Всесвіт-2020" отримала 27-річна Єлизавета Ястремська, якій в минулому році вручили звання віце-міс. У Ястремської великий досвід участі в конкурсах краси. Зокрема, вона змогла здобути перемогу в міжнародному конкурсі The Queen of Eurasia 2019. Крім того, Ліза є дизайнеркою, маючи власний бренд вечірніх суконь і купальників.