У Колумбії з лікарні виписали 104-річну жінку, двічі які перехворіли коронавірусом

104-річна Кармен Ернандес, лікарня, коронавірус
Фото: Скриншот | 104-річна Кармен Ернандес залишає лікарню

Крім цього, кілька років тому Кармен Ернандес перемогла рак шкіри.

З лікарні в колумбійському місті Тунха виписали незвичайну пацієнтку — 104-річну Кармен Ернандес, яка двічі перехворіла коронавірусом. З госпіталю її проводжали оплесками. Про це пише Caracol.

Вперше Кармен захворіла COVID-19 у червні минулого року. Її лікували в будинку для літніх людей, де вона на той момент вже прожила 25 років.

У лютому 2021 року Кармен вакцинували, але вже у березні захворіла коронавірусом повторно. Цього разу її госпіталізували в університетську лікарню Сан-Рафаель в місті Тунха.

Кармен провела 21 день у реанімації, але повністю вилікувалася і повернулася в будинок для людей похилого віку.

"Кармен — літня пацієнтка з прекрасними фізичними можливостями, тому їй вже вдруге вдається успішно чинити опір коронавірусу", — розповіла Джина Гомес, лікар в будинку для літніх людей, де живе Кармен.

А лікарі, які лікували Кармен, вже назвали її "живою легендою" і проводили її з лікарні оплесками.

Кармен Ернандес не тільки двічі перехворіла COVID-19, але кілька років тому перемогла агресивну форму раку шкіри. Кармен народилася в місті Тунха 14 липня 1916 року, у неї є дочка, якій нещодавно виповнилося 70 років.

Нагадаємо, в минулому році від коронавірусу вилікувалася 107-річна Хавахан Караденіз з Туреччини. Хавахан стала другою жінкою у такому похилому віці, якій вдалося вилікуватися від коронавірусу. Першою стала 107-річна Корнелія Рас з Нідерландів.