ООН досі не може дізнатися, чи жива дубайська принцеса Латіфа

принцеса Латіфа, ООН, ОАЕ, зникнення принцеси
Фото: Скриншот

Управління Верховного комісара ООН з прав людини вимагає від влади ОАЕ особистої зустрічі зі зниклою принцесою.

Влада Об'єднаних Арабських Еміратів поки не надала ніяких доказів, що принцеса Латіфа бинт Мохаммед Аль Мактум все ще жива. Про це повідомляє CNN.

Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ) заявило, що запросило у ОАЕ "докази життя" принцеси, але так і не отримало відповіді.

"У нас немає ніяких доказів життя, і ми хотіли б отримати хоча б одне. Чіткий, незаперечний доказ того, що вона жива. Ми намагалися організувати зустріч між високопоставленими офіційними особами, з новим послом ОАЕ при ООН в Женеві. В принципі, місія прийняла наш запит, але у нас поки немає точної дати ", — заявила прес-секретар березня Уртадо на брифінгу в Женеві.

Раніше в відеозапису принцеса Латіфа стверджувала, що її тримають в заручниках на "віллі, переобладнаної у в'язницю", без доступу до медичної допомоги. У відповідь королівська сім'я Дубая заявила, що про Латіфу піклується сім'я і медичні працівники.

Уртадо говорить, що УВКПЛ "в ідеалі хоче зустрітися з нею і поговорити наодинці, щоб вивчити всі аспекти її ситуації".

"Це те, що ми збираємося вимагати на цій зустрічі, якщо вона відбудеться", — додала представник органу.

Також офіс збирається підняти справу сестри Латіфа, шейхи Шамсі, щоб з'ясувати і її теперішнє місцезнаходження. В кінці лютого Латіфа відправила лист в поліцію Великобританії з проханням розслідувати передбачуване викрадення її старшої сестри, принцеси Шамсі, з Великобританії в 2000 році.

"Ми дуже стурбовані обома випадками, тому що не знаємо, що відбувається. Ось чому ми хочемо з ними зустрітися. Ми хочемо поговорити з ними і зрозуміти, в якій ситуації вони знаходяться", — додала Уртадо.