Наприкінці травня Ізраїль почне приймати вакцинованих туристів

ізраїль, туризм, коронавірус, аеропорт, подорожі
Фото: israelto.com

На першому етапі впускатимуть тільки організовані групи мандрівників.

З 23 травня вакциновані туристи зможуть відвідати Ізраїль. Про це повідомляє ізраїльський телеканал Kan11.

На першому етапі впускатимуть тільки організовані групи туристів. Залежно від результатів першого етапу буде також вивчена можливість збільшення туристичного потоку і влада дозволить допуск індивідуальних мандрівників.

Перед посадкою на рейс, туристи повинні здати ПЛР-тест, а також повторити процедуру і зробити серологічний тест для підтвердження наявності антитіл після прибуття в аеропорт Бен-Гуріон.

Міністр охорони здоровʼя Йоель Едельштейн заявив, що "відкриття туризму є важливим напрямком для однієї з галузей, яка особливо постраждала від коронавірусу".

Зазначимо, згідно з даними МОЗ Ізраїлю, з початку епідемії в країні було зафіксовано 836 261 заражених коронавірусом. За добу зареєстровано 189 випадків COVID-19, пʼять осіб померли.

Нагадаємо, в Тель-Авіві провели концерт під відкритим небом тільки для щеплених громадян і тих, хто вже перехворів COVID-19 і має імунітет. Ті, хто прийшли на концерт повинні були предʼявити "зелений паспорт" — сертифікат, який підтверджує, що вони отримали обидві дози вакцини більш ніж за тиждень до заходу або що вони вилікувалися від COVID-19 й імовірно мають імунітет.

Раніше премʼєр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу оприлюднив план уряду з пʼяти кроків щодо поступового повернення до нормального життя в країні, який враховує пʼять етапів. Очікується, що до квітня економіка країни буде повністю відкрита.