Пивоварня США шукає собаку-дегустатора "пива". Обіцяють зарплату $ 20 тисяч (відео)

тварини, собаки, дегустація, пиво, сша
Фото: Twitter / BuschBeer

На "працівника" покладуть обов'язки тестування смаку собачого пива, а також бути особою соцмереж пивоварні.

Американська пивоварна компанія Busch шукає собаку на посаду дегустатора собачого пива. Про це повідомляє CNN.

Пивний бренд розширює свою лінійку "Dog Brew" — безалкогольного кісткового бульйону для собак, який випустили минулого року. За даними компанії, "пиво" розкупили протягом 24 годин.

Пес, який отримає роботу, отримуватиме 20 тисяч доларів на місяць.

"На працівника покладуть дуже важливі обовʼязки, зокрема керівництво розширенням портфоліо смаків Dog Brew", — повідомили в компанії.

Робота включатиме "тестування смаку, контроль якості". Псові також необхідно бути "провідним розробником контенту" у соціальних мережах пивоварні.

Разом із зарплатою, для собаки передбачені й інші бонуси, зокрема страховка і, звичайно ж, безкоштовне "пиво" Busch Dog Brew.

"Щоб отримати цю посаду, потрібно володіти деякими навичками — тонким смаком і прекрасним нюхом", — говорять в Busch.

Щоб отримати роботу, власнику тварини потрібно опублікувати фотографію своєї собаки у соціальних мережах разом з інформацією про собаку і хештегом #BuschCTOcontest. Зазначимо, під цим хештегом в Instagram вже опубліковані тисячі постів з фотографіями собак.

Нагадаємо, вчені аграрного університету та медичного інституту в Сумській області навчили по запаху розпізнавати людей, хворих коронавірусом.

Українські дослідники перейняли досвід європейських колег, де тварин вже використовують для виявлення хворих у громадських місцях. Натреновану собаку досить провести повз людину з COVID-19, щоб вона відчула вірус і подала сигнал.

Раніше бельгійські вчені розповіли, що навчили собак майже безпомилково визначати коронавірус у людей. Так шість вихованців Гентського університету під час випробувань змогли упізнати COVID-19 з точністю до 95%, незалежно від штаму. Автори дослідження зазначили, що не всі собаки здатні натренувати такі здібності.