Макрон після зустрічі із Зеленським заговорив українською мовою (фото)

Зеленський, Макрон, зустріч Зеленського і Макрона, твіт Макрона на українському, Макрон заговорив українською
Фото: twitter.com/emmanuelmacron | Зустріч Зеленського і Макрона у Франції, 16 квітня

Президент Франції заявив, що вони спільно з Україною та Німеччиною продовжують мобілізувати зусилля для пошуку вирішення ситуації на Донбасі.

Після переговорів із президентом України Володимиром Зеленським та канцлером Німеччини Ангелою Меркель, які відбулися сьогодні, 16 квітня 2021 року президент Франції Емманюель Макрон опублікував на своєму акаунті в Twitter допис українською мовою.

"Щодо ситуації в Донбасі, разом з Україною та Німеччиною ми продовжуємо мобілізувати свої зусилля і надалі рішуче налаштовані на пошук політичного рішення, що є єдиним можливим", — зазначив Макрон.

Макрон, твіт Макрона на українському, Макрон заговорив українською
Твіт Макрона українською мовою
Фото: скриншот

В окремій публікації президент Франції продублював ці ж слова й французькою мовою. На момент написання новини більше коментарів і ретвітів було в "українській версії" тексту.

Варто зазначити, що 7 квітня НАТО запустив версію сайту українською мовою.

Зазначимо, власне Зеленський після переговорів із Меркель і Макроном виступив на брифінгу і заявив, що під час зустрічі обговорювалося питання вступу України в НАТО.

Нагадаємо, з офіційним візитом до Франції Зеленський прибув 16 березня. Зеленський, Макрон і Меркель зустрічалися на тлі зростання напруженості на Донбасі, в окупованому Криму та в акваторії Чорного моря. РФ посилює ескалацію конфлікту й стягує війська до наших кордонів.