Брат Фіделя Кастро оголосив про відхід з поста глави компартії Куби (відео)

Куба, компартия, Рауль Кастро, отставка,
Фото: alamy.com | Рауль Кастро

Пост першого секретаря ЦК компартії Куби Рауль Кастро зайняв після того, як погіршилося здоровʼя його брата Фіделя.

Перший секретар центрального комітету комуністичної партії Куби Рауль Кастро оголосив про відхід у відставку.

Про своє рішення 89-річний політик повідомив на відкритті чергового з'їзду партії в Гавані.

"Генерал армії заявив, що задоволений тим, що віддає керівництво країною групі підготовлених лідерів, загартованих багаторічним досвідом, прихильних етиці революції, ототожнених з історією і культурою нації, повних пристрасті", — сказано в повідомленні Granma (офіційної газети кубинської компартії).

За даними видання La Tercera, пост Рауля Кастро займе президент Куби Мігель Діас-Канель.

На з'їзді комуністичної партії Куби

Відзначимо, Рауль Кастро займав керівні посади після того, як погіршилося здоров'я його старшого брата Фіделя Кастро. У 2006 році був призначений головою ради міністрів Куби, в 2008-му очолив Держраду.

У 2011 році став першим секретарем ЦК компартії Куби. У 2018-му Рауль Кастро залишив посади голови Держради і ради міністрів, ці пости зайняв президент країни Мігель Діас-Канель.

Раніше повідомлялося, що онук покійного кубинського диктатора Фіделя Кастро наочно продемонстрував, що криза, яку нині переживає Куба через пандемію коронавируса, йому байдужа. Юнак прокотився, порушуючи правила, на своєму розкішному Mercedes.

Також ми писали, що один з крокодилів, що раніше належали покійному лідеру Куби Фіделю Кастро, ледь не відкусив руку 75-річного шведа в стокгольмському парку Скансен. Керівництво парку пообіцяло зміцнити вольєр, щоб подібний випадок не повторився.

Куба живе революційним минулим і боїться заглядати в неминуче контрреволюційне майбутнє. Чому на Кубі закінчуються Кастро, але не заведені при них порядки, пояснював на сторінках Фокуса публіцист Леонід Швець.