Пентагон підтвердив справжність відеороликів про НЛО (відео)

нло, пентагон, військові, сша
Фото: Jeremy Corbell

Записами займуться дослідники по НЛО, стверджують у відомстві, а звіт буде опублікований вже влітку.

Міноборони США підтвердило достовірність фотографій 2019 року, на яких зафіксовані "непізнані літаючі об'єкти". Про це повідомляє CNN.

Як повідомила виданню прес-секретар Пентагону Сью Гоф, фото і відео з миготливими і рухомими крізь хмари об'єктами трикутної форми були зроблені військово-морськими силами.

Вона також підтвердила, що записи трьох НЛО — одного в формі "сфери", іншого в формі "жолудя" і одного, охарактеризованого як "металевий дирижабль" — також були зроблені військовослужбовцями ВМС.

"Як ми вже говорили раніше, для забезпечення безпеки операцій і щоб уникнути розкриття інформації, яка може бути корисною для потенційних супротивників, Міністерство оборони не обговорює публічно деталі спостережень або перевірок повідомлень про вторгнення в наші полігони або окреслений повітряний простір, включаючи ці вторгнення спочатку позначені як НЛО ", — сказала Гоф.

Вона також сказала, що дослідники по непізнаних повітряним явищам, створена в серпні для розслідування спостережень НЛО, помічених військовими, "включила ці інциденти в свої поточні дослідження".

Спецслужби в червні нададуть Конгресу несекретні звіти про НЛО.

Нагадаємо, вражаючі кадри, які просочилися до режисера-документалістові Джеремі Корбелла, показують непізнані літаючі об'єкти, які летять над військовим кораблем ВМФ США.

Раніше колишній директор Національної розвідки США Джон Реткліфф розповів про раніше прихованих владою польотах невпізнаних літаючих об'єктів, або НЛО в ефірі телеканалу FOX News. За словами екс-глави розвідки, у Вашингтона є секретні відомості про те, що НЛО літали на надзвуковий швидкості без подолання звукового бар'єру, а також здійснювали маневри, недоступні для наявних у людства технологій.