Австралійка жартома набила собі непристойне тату на губі й сподівалася, що чорнила зійдуть (відео)

татуювання, австралійка, соцмережі, тату
Фото: Скріншот

Дівчина поскаржилася, що через три роки татуювання з непристойним словом так і не зійшло. Відеоролик з її невдачею став вірусним.

Дівчина з Австралії вирішила зробити собі татуювання на внутрішній стороні губи і сподівалася, що незабаром чорнила зійдуть, але через три роки цього так і не відбулося. Відеоролик із розповіддю про свою невдачу вона опублікувала в TikTok.

Австралійка під ніком linnealuvsu у відео показала своє татуювання і розповіла, що зробила татуювання з написом "Pussy" ще під час навчання жартома й очікувала, що фарба потьмяніє.

"Це вже не смішно", — написала дівчина.

Відеоролик переглянули понад 600 тисяч разів. У коментарях користувачі соцмережі написали, що "це все ще смішно". Один із коментаторів написав, що в його друга таке ж татуювання вже 13 років.

@linnealuvsu

Almost got Logang tattooed instead ##regrets ##neverforget ##fyp ##schooliessavagemode 🤡 🤡 🤡

♬ Hope - Twista

Нагадаємо, 72-річний житель Берліна Вольфганг Кірш має титул найтатуйованішої людини Німеччини, а його шкіра на 98% покрита малюнками. Перше тату у вигляді сльози чоловік зробив після падіння Берлінської стіни в 1989 році. А 41-річний бразилець Ріко Ледесма покрив татуюваннями 85% свого тіла, вставив 4 бивні, розрізав язик і розширив ніс, щоб стати максимально схожим на орка з компʼютерних ігор.