У Багдаді сталася пожежа в COVID-лікарні, загинули не менше 82 осіб (фото, відео)

багдад, пожежа, лікарня, коронавірус
Фото: Rexoxer

Пожежа сталася через вибух кисневого балона. Влада країни звільнили кілька чиновників після інциденту.

В результаті пожежі, що виникла в результаті вибуху кисневого балона, загинули щонайменше 82 людини і 110 отримали поранення в лікарні в Багдаді, яка була обладнана для розміщення пацієнтів з COVID-19. Про це повідомляє Accociated Press.

Серед загиблих було принаймні 28 пацієнтів на штучній вентиляції легенів, які боролися з серйозними симптомами вірусу.

лікарня, багдад, пожежа, вибух, коронавірус

Прем'єр-міністр Іраку Мустафа аль-Казимі звільнив ключових співробітників лікарні через кілька годин після інциденту.

"Халатність в таких питаннях — це не помилка, а злочин, за який повинні нести відповідальність", — сказав він. Він дав владі 24 години на те, щоб представити результати розслідування.

Він звільнив генерального директора департаменту охорони здоров'я Багдада в районі аль-Русафа, де розташована лікарня. Він також звільнив директора лікарні та її директора з інженерного забезпечення та технічного обслуговування.

Видання пише, що щодня в країні фіксують 8 тисяч випадків коронавируса, це найвищий рівень з початку минулого року, коли Ірак почав реєструвати зараження. Щонайменше 15200 осіб померли від COVID-19.

Нагадаємо, в спеціалізованій лікарні для хворих COVID-19 в місті Нашик на заході Індії через витік кисню померли щонайменше 24 пацієнти, які знаходилися на штучній вентиляції легенів. Технічним фахівцям потрібен час, щоб усунути витік. Пробка в кисневому балоні вийшла з ладу, що призвело до зниження тиску в кисневому трубопроводі, що йде прямо в палати. Пацієнти були підключені до апаратів штучної вентиляції легенів, їм потрібна була постійна подача кисню.