Звички успішних людей. Як проходить день Білла Гейтса і Джеффа Безоса

Джефф Безос, Білл Гейтс, звички багатих, звички успішних людей
Фото: mirtesen.ru | Засновник компанії Amazon Джефф Безос і засновник Microsoft Білл Гейтс

Ці люди створили Apple, Amazon, AirBnB, Google, Microsoft, Virgin і Twitter. Фокус розповідає про робочі звички успішних і багатих людей і на їх прикладах зʼясовує, як виглядає важка праця у XXI столітті.

Американський онлайн-магазин Amazon відомий двома речами. Ця компанія зробила її засновника Джеффа Безоса мільярдером — вже четвертий рік поспіль він очолює список найбагатших людей планети від Forbes зі статком $ 195,8 млрд. З іншого боку, Amazon регулярно потрапляє в скандали через нелюдські умови роботи. Найгучнішою стала історія про водіїв, які розвозять замовлення, у яких немає можливості навіть сходити в туалет і вони роблять це в пляшку. Ще однією традицією компанії стало те, що вона не відповідає на обурення громадськості або запевняє в тому, що все добре.

онлайн-магазин Amazon, умови праці
Онлайн-магазин Amazon регулярно потрапляє в скандали через нелюдські умови роботи
Фото: Getty Images

Так сталося і цієї весни, коли в середині квітня Джефф Безос написав лист-звіт інвесторам. У ньому він скаржиться, що преса зводить на Amazon наклеп, кажучи про відсутність турботи про працівників, до яких відносяться, як до роботів. "Це неправда", — говорить Безос, однак документи судових позовів, що потрапили у видання The Verge, спростовують таке твердження. На величезних складах, що є основою бізнесу Amazon, працівникам ставлять план упаковувати по сто замовлень за годину, і якщо вони не справляються, то їх звільняють тисячами щороку.

У листі інвесторам Безос виправдовується і розповідає, що у працівників складів є перерви на обід і відпочинок і в туалет вони сходити можуть. Водночас, за даними засновника компанії, 40% працівників страждають від порушень роботи опорно-рухового апарату. Щоб зменшити ризик таких захворювань і травм, в Amazon розробляють і планують ввести у 2021 році автоматичну програму ротації працівників між завданнями, залежно від того, яка група мʼязів залучена. Алгоритм буде вираховувати, коли у людини заболять, наприклад, руки від роботи, і потім переведе його на завдання, де будуть задіяні ноги. Безос пише про захист працівників і турботу про їхнє здоровʼя, однак в The Verge, наприклад, дивуються такій дивній схемі, яка ще більше посилює роботизацію праці.

Стівен Кінг
Стівен Кінг , американський письменник-фантаст

"Талант — дешевий товар, дешевше кухонної солі. Успішна людина відрізняється від талановитої тим, що багато і важко працює"


Варто сказати, що на початкових етапах існування компанії Джефф Безос і себе не щадив — працював по 12 годин на день без вихідних і часто — до третьої години ночі. Однак зараз він починає о десятій ранку, рідко закінчує роботу пізніше пʼяти, ставить в пріоритет восьмигодинний сон, сніданки з дітьми і не приймає важливих рішень в кінці дня.

Військова дисципліна

Хто практикує: Тім Кук, виконавчий директор Apple Inc., статок — $ 1,3 млрд (тут і далі сума вказана за даними Forbes)

Тім Кук, Apple, мільярдери трудоголіки
Тім Кук, виконавчий директор Apple Inc.

Про суворість і вимогу беззаперечного підпорядкування Тіма Кука ходять легенди. Одна з таких історій сталася на нараді в штаб-квартирі Apple, де обговорювали якусь проблему у азіатських клієнтів компанії. Кук говорив, що справи кепські і треба б комусь із США поїхати до Китаю, щоб все вирішити на місці. Нарада тривала, минуло півгодини, і раптом Тім Кук подивився на свою підлеглу Сабін Хан і, не змінюючи тону і виразу обличчя, сказав: "Чому ти ще тут?" Сабін піднялася, вийшла з кімнати і прямо звідти поїхала в аеропорт Сан-Франциско, навіть не змінивши одягу і не зібравши валізу, а по шляху забронювала квиток в один кінець.

Справедливості заради потрібно відзначити, що точно так само Тім Кук нещадний і до себе. Наприклад, щодня він отримує 700-800 електронних листів і, щоб прочитати їх всі і відповісти, прокидається о 3:45 щоранку.

Ранній підйом

Хто практикує: Джек Дорсі, співзасновник Twitter, статок — $ 13,9 млрд

Джек Дорсі, Twitter, мільярдери трудоголіки, звички багатих
Джек Дорсі, співзасновник Twitter

Підприємець Джек Дорсі — дуже рання пташка, прокидається о пʼятій ранку і у цій звичці не самотній. За дослідженням Томаса Корлі, письменника і автора книги "Звички багатих", 50% американських мільйонерів встають так само рано. Це час вони зазвичай приділяють собі, наприклад, Дорсі медитує і тренується.

Загальне правило раннього підйому: потрібно починати день за три години до роботи.

У ранньому підйомі є переваги. За дослідженнями вчених з Гейдельберзького університету в Німеччині, люди, які прокидаються о 5-6 ранку, більш проактивні, ніж ті, хто пізно лягає і встає. Ранні пташки краще передбачають проблеми і отримують більш оплачувану роботу.

Водночас дослідники попереджають: механічне переведення будильника на ранній час не приведе вас до успіху. Змінювати режим дня потрібно комплексно — засинати бажано теж раніше. А для цього, зокрема, рекомендують не пити каву після другої дня, а за чотири години до сну не тренуватися і харчуватися легкими стравами. Але навіть це допоможе не всім, оскільки циркадні ритми, тобто періоди спокою і продуктивності, на 50% залежать від генів людини.

Ранок для важливих завдань

Хто практикує: Натан Блечарзик, співзасновник AirBnB, статок — $ 11,5 млрд

Натан Блечарзик, AirBnB, мільярдери трудоголіки
Натан Блечарзик, співзасновник AirBnB

При великому обсязі роботи неминуче постає питання пріоритетів, і Натан Блечарзик вирішує його так: свій розклад на день він складає напередодні ввечері, до того ж починає з кінця. Зі списку завдань вибирає самі неважливі і ставить їх на післяобідній час, а найважливіші — на ранок.

"Я намагаюся зарезервувати ранок для реальної роботи", — говорить він. У компанії AirBnB Блечарзик відповідає за кадрові питання та IT-сферу, саме їх він вважає реальною роботою. Тому вранці тестує нові проекти, технічні пропозиції і пише свої відгуки на них. А найбільш неважливою роботою Блечарзик вважає зустрічі і наради.

"Я зрозумів, що мені важче сфокусуватися після "бомбардування" нарадами, тому я їх відкладаю на кінець дня", — ділиться досвідом підприємець.

Багато читання

Хто практикує: Уоррен Баффет, інвестор, статки — $ 103,1 млрд

Уоррен Баффет, мільярдери трудоголіки
Уоррен Баффет, інвестор

Якось Уоррен Баффет сказав, що будь-хто може домогтися успіху, а для цього "треба лягати спати розумнішою людиною, ніж ви були вранці". Особистий рецепт Уоррена Баффета полягає у тому, що 80% дня він зайнятий читанням і щодня прочитує по 500 сторінок.

"Я читаю і думаю, — розповідає інвестор. — І чим більше я це роблю, тим менше приймаю імпульсивних рішень". Це дозволяє Баффету багато років триматися на лідерських позиціях у своїй справі.

У щорічному листі акціонерам Баффет пише не тільки про успіхи його компанії Berkshire Hathaway, а й про книжки, які він читає, і про те, як вони допомагають йому в рішеннях. Найчастіше це спеціалізована література про інвестування і фондові ринки, але також Баффет багато читає про історію індустрій, в які вкладає. Інвестор не забуває і про загальноосвітню літературу: в його списках читання, наприклад, є фундаментальні праці з теорії економіки Джона Мейнарда Кейнса або монографія "Ядерний тероризм" Грема Аллісона про глобальні загрози Америці.

Адреналіновий спорт

Хто практикує: Сергій Брін, співзасновник Google, статок — $ 95,9 млрд

Сергій Брін, Google, мільярдери трудоголіки
Сергій Брін, співзасновник Google

Сергій Брін — один з перших підприємців-гіків, які встановили правила корпорацій нового покоління. Зокрема, Брін міг приїхати на нараду на роликах або пройтися навколо колег на руках. Більше того, Сергій Брін займається екстремальними видами спорту ще з часів студентства. Тоді він захопився цирковою акробатикою, зокрема, польотами на трапеції, і всерйоз роздумував над тим, щоб покинути Стенфорд заради роботи в цирку. На багато років польоти стали його головним хобі, до яких він залучав підлеглих, організовуючи екстремальні командні розваги.

Сергій Брін займається спортом, щоб запобігти хворобі Паркінсона, до якої він генетично схильний. До того ж, за дослідженнями, викид адреналіну — корисна для роботи річ. Вчені з Університету Ессекса провели експеримент: добровольці протягом 40 секунд летіли тунелем в Олімпійському парку Лондона, такому собі аналогу американських гірок. Потім вчені виміряли стан цих людей і зʼясували, що рівень їх стресу знизився на 25%, а продуктивність, креативність і рівень енергії підвищилися до 20-32%. Низький рівень стресу і висока продуктивність зберігалися у добровольців протягом шести годин після експерименту, тому дослідники говорять, що такі вправи перед роботою можуть бути корисні.

Уміння продавати

Хто практикує: Марк Кьюбан, підприємець, інвестор, статки — $ 4,4 млрд

Марк Кьюбан, мільярдери трудоголіки
Марк Кьюбан, підприємець, інвестор

Марк Кьюбан — один з найактивніших інвесторів у США, він купує і продає компанії десятками, поширюючи свій інтерес від спортивних команд до IT-стартапів. Крім цього Кьюбан активно знімається на телебаченні і не втомлюється ділитися секретами успіху. Один з головних — вміння продавати. На думку Кьюбана, зараз воно необхідне всім — і підприємцям, і найманим працівникам у всіх сферах.

"Якщо ми подумаємо про продажі не як про маніпуляції, а як про пояснення логіки і переваг того чи іншого рішення, то ця навичка потрібна кожному", — говорить інвестор. На його думку, вміння продавати — це частково мистецтво, а частково наука. Переваги володіння цією навичкою у тому, що людина вчиться переконувати інших і домовлятися, будувати довгострокові відносини і сприймати відмову як стимул до дії.

"Завдяки цьому ви отримуєте впевненість у собі, і ця навичка залишиться з вами на все життя — професійне та особисте", — переконує Марк Кьюбан.

Глибоке занурення

Хто практикує: Білл Гейтс, співзасновник Microsoft, статок — $ 130,3 млрд

Білл Гейтс, Microsoft, мільярдери трудоголіки
Білл Гейтс, співзасновник Microsoft

Серед успішних людей поширений метод "глибокої роботи", коли людина повністю концентрується на завданні, занурюється в нього з напруженням усіх когнітивних здібностей, які у неї є. Цей метод не новий, його використовували філософ Карл Густав Юнг та письменник Марк Твен, проте в сучасному корпоративному світі він став популярним завдяки Біллу Гейтсу. Ще з 1990-х Гейтс двічі на рік практикував "розумовий тиждень": йшов на цей період часу в спеціальний будиночок на березі озера і там читав і розмірковував про глобальні завдання. Він повністю відключався від зовнішнього світу, відвідувати і дзвонити йому було заборонено, винятком був тільки кухар, який приносив їжу. Результат одного з таких тижнів — його знамените послання про "приливну хвилю інтернету" у 1996 році. Гейтс передбачив, що онлайн завоює весь світ, тому Microsoft багато вклав в онлайн-інструменти і не прогадав.

Кел Ньюпорт, автор книги "Глибока робота", писав, що цим методом можна навчитися, не йдучи в будиночок біля озера. Щоб глибоко сфокусуватися, потрібно виділити час, коли вас ніхто не турбує — наприклад ранній ранок або пізній вечір, — повністю відключити всі соцмережі і бажано телефон і працювати над дійсно важливим завданням, а не витрачати свою продуктивність на дрібні.

Наради на мінімумі

Хто практикує: Річард Бренсон, засновник групи компаній Virgin, статок — $ 4,3 млрд

Річард Бренсон, Virgin, мільярдери трудоголіки
Річард Бренсон, засновник групи компаній Virgin

Звички успішних людей: ніяких нарад!

  • Мільярдери часто висловлюються проти нарад, які вважають марною тратою часу. Наприклад, Уоррен Баффет говорив, що жодного разу в житті не брав участь в нарадах, Марк Кьюбан погоджується на нараду тільки у тому випадку, якщо йдеться про продаж компанії і партнер готовий підписати чек.
Важливо
Робота не вовк. Навіщо у світі проводять експерименти з 32-годинним робочим тижнем
  • Якщо наради не уникнути, то можна скористатися методом Річарда Бренсона, який влаштовує "стоячі" збори на 10-15 хвилин. За його словами, переваги очевидні: учасники зосереджені на найважливіших питаннях, рішення приймаються швидше і ніхто не "клює носом". Заради цього Річард Бренсон також практикує наради на ходу, під час прогулянки, і каже, що продуктивне обговорення однієї теми дуже рідко триває більше пʼяти хвилин.
  • Проти класичних нарад виступає і психологія. Дослідники з університетів Міссурі та Південного Іллінойсу провели експеримент і зʼясували, що "сидячі" наради тривають в середньому на 34% довше "стоячих", але їх результати і якість рішень однакові. При цьому після "стоячих" нарад їх учасники краще співпрацюють і діляться інформацією, а також більш творчо вирішують проблеми.