Пішов з життя герой мема про "регочучого іспанця" Хуан Хойя Борха (відео)

Хуан Хойя Борха, мем
Фото: Скриншот | Хуан Хойя Борха розсміявся під час програми і став героєм мемів

Знаменитий іспанський комік так і не зміг подолати хворобу, через яку йому довелося ампутувати ногу у 2020 році.

28 квітня в Іспанії помер актор Хуан Хойя Борха, який породив мем про "регочучого іспанця". Про це повідомляє видання ABC de Sevilla.

Причиною смерті 65-річного "Реготуна" в Севільї називають рецидив серцево-судинного захворювання, через якого чоловіка госпіталізували у 2020 році. Хуану Хойя Борсі ампутували ногу, і відтоді він лікувався в медичній установі через ускладнення після операції. У середу коміка перевели з лікарні де ла Карідад у Вірген-дель-Росіо, однак і там не змогли врятувати йому життя.

Хуан Хойя Борха став широко відомий по всьому світу завдяки відеозапису, зробленому у 2007 році. Актор дав інтерв'ю в одній з іспанських програм і заливисто розсміявся під час своєї історії. Кадри стали вірусними, а тому породили безліч мемів і пародій, самого ж Хуана прозвали "регочучим іспанцем".

Хуан Борха
Хуан Борха на зйомках гумористичної програми
Фото: Скриншот

Під час інтерв'ю він розповів, як під час роботи в ресторані прислухався до поради колеги і залишив брудний посуд на березі моря. Молодий працівник сподівався, що море і пісок очистять сковорідки, однак на наступний ранок недорахувався майже двадцяти штук. Власник ресторану наказав замінити їх, проте Борха більше не повертався до закладу.

До того, як стати відомим, комік змінив безліч професій, а на телебаченні дебютував у 2000 році. Разом зі своїм партнером Хуан з гумором розповідав про різні життєві ситуації у телевізійних програмах.

Раніше стало відомо про смерть актора Кахі Кавсадзе, який зіграв Абдуллу у "Білому сонці пустелі". 85-річний грузинський артист помер через ускладнення після коронавірусу.

Чоловік королеви Великобританії Єлизавети II принц Філіп помер у віці 99 років. Він став найстаршим довгожителем-чоловіком серед усіх британських монархів.

Писали також, що пішов з життя соліст ансамблю "Пісняри" Леонід Борткевич. Смерть наздогнала музиканта в Мінську.