Пожежі в Каліфорнії, які знищили цілі міста, почалися через спробу приховати вбивство, — поліція

пожежа каліфорнія, сша, 12 штатів, лісові пожежі, каліфорнія, вбивство, приховати вбивство, поліція
Фото: Twitter | Восени 2020 року пожежі в США охопили 12 штатів

Правоохоронці виявили на місці можливого підпалу залишки тіла 32-річної жінки.

Поліція штату Каліфорнія заявила, що причиною масштабних лісових пожеж, що почалися 18 серпня 2020 року і що охопили 12 штатів, нібито був умисний підпал з метою приховати вбивство жінки. Про це повідомляє CNN.

Через місяць після початку пожеж поліцейські заарештували 29-річного Віктора Серрітено за підозрою у вбивстві 32-річної Прісцилли Кастро, обвуглене тіло якої знайшли в районі каньйону Стеббінс-Колд, недалеко від озера Берріесс, де, імовірно, і була точка загоряння.

"Грунтуючись на великому 8-місячному розслідуванні, ми вважаємо, що Серрітено навмисно влаштував підпал, щоб приховати вбивство", — заявив шериф округу Солано Том Феррара на прес-конференції.

За інформацією правоохоронців, Кастро поїхала на зустріч з Серрітено 16 серпня, після чого її ніхто не бачив. Автомобіль жінки виявили через два дні після їх побачення з імовірним убивцею.

Через місяць залишки її тіла виявили у сільській місцевості біля озера Берріесс. За словами окружного прокурора Солано Крішни Абрамс, Серрітено також звинувачується у двох випадках вбивства при особливих обставинах і підпалі.

Масштабні лісові пожежі в США викликали вогняне торнадо

Нагадаємо, влітку і восени 2021 року понад 100 лісових пожеж охопили 12 західних штатів США. Три з них — Орегон, Каліфорнія і Вашингтон — постраждали від пожеж найбільше. У деяких випадках вогонь знищував цілі міста. Дим від цих пожеж досягав навіть Північної Європи.