"Штани все ті ж". Павло Дуров розвеселив підписників першим за три роки фото в Instagram

Павло Дуров
Фото: instagram.com/durov | Засновник Telegram Павло Дуров

Деякі користувачі порівняли позуючого на даху будівлі Павла Дурова з Аладдіном. Інші помітили, що бізнесмен одягнений точно так само, як і на попередньому фото... трирічної давності.

Засновник месенджера Telegram і соціальної мережі "ВКонтакте" Павло Дуров викликав бурхливу реакцію користувачів мережі, опублікувавши в Instagram свій перший за більше ніж три роки знімок. На фотографії бізнесмен сидить з голим торсом у позі лотоса на даху будівлі в Об'єднаних Арабських Еміратах.

Павло Дуров медитує в ОАЕ

Знімок супроводжується фразою англійською мовою, яка в перекладі на українську звучить так: "Зовнішній світ — це відображення внутрішнього".

Підписників Дурова потішив факт публікації фотографії після настільки довгої відсутності у соціальній мережі — без найменших пояснень з боку блогера. Подив вилився у десятки жартівливих коментарів.

Користувачі згадували засновнику "ВКонтакте" стіну в цій соціальній мережі, "вимагаючи" її повернення, інші висловлювали здивування тим, що "зниклий безвісти" досі живий. Багато в жарт пояснили появу Дурова після настільки тривалої перерви тим, що його "розбанили" або він "знайшов загублений пароль від Instagram". Чимало підписників IT-розробника чекають його появи в інтерв'ю російському журналісту Юрію Дудю, про що також пишуть в коментарі до нової фотографії.

Не залишився без уваги і той факт, що на знімку Дуров постає у тому ж одязі, що і на фотографії трирічної давності, де він теж позував з оголеним торсом.

Павло Дуров у квітні 2018

У декого новий знімок став викликати асоціації, виражати які вони вирішили за допомогою створення мемів.

Сам Павло ніяк на коментарі користувачів не відреагував. І з якою метою була опублікована фотографія, уточнювати не став.

Як стало відомо раніше, засновник соціальної мережі "В Контакте" і месенджера Telegram Павло Дуров потрапив у топ-10 найбагатших людей Росії за версією журналу Forbes. Бізнесмен посів дев'яте місце зі статком $ 17,2 млрд. Минулого року Дуров перебував на тридцятому місці. Тоді його статки оцінювалися у $ 3,4 млрд.

Раніше міжнародна версія Forbes назвала Павла Дурова найбагатшим жителем Об'єднаних Арабських Еміратів.

Telegram залучив $ 1 млрд. Компанія розмістила п'ятирічні конвертовані доларові облігації під 7% річних. За даними ЗМІ, мінімальний лот для участі становив $ 500 тис., а номінал одного паперу — $ 1000. Сервіс виплатить купони у вересні 2021 року.

Крім того, в мережі опублікували трейлер документального фільму "Дуров", який розповість про життя і роботу засновника і колишнього гендиректора соціальної мережі "ВКонтакте" і творця месенджера Telegram Павла Дурова.