Білл Гейтс розлучається з дружиною після 27 років спільного життя (фото)

Білл Гейтс, розлучення, білл гейтс розлучається, білл гейтс розлучається з дружиною, Мелінда Гейтс, білл гейтс розлучення
Фото: 1TV.GE | Білл Гейтс розлучається зі своєю дружиною

Пара заявила, що "більше не вірить в можливість спільного росту". Втім, вони продовжать працювати в їх фонді, стан якого оцінюється в 51 млрд доларів.

Співзасновник корпорації Microsoft Білл Гейтс, який займає четверте місце в списку найбагатших людей світу за версією журналу Forbes зі статком в 124 млрд доларів, і його дружина Мелінда повідомили, що розлучаються після 27 років шлюбу. Відповідні спільні заяви вони опублікували на своїх акаунтах в Twitter.

"Після довгих роздумів і великої роботи над нашими відносинами ми прийняли рішення розірвати наш шлюб", — сказано в повідомленні Гейтсів.

Пара відзначила, що вони "виростили трьох прекрасних дітей і побудували фонд, який став спонсором багатьох ініціатив у сфері охорони здоров'я".

"Ми продовжуємо розділяти віру в цю місію і продовжимо нашу спільну роботу у фонді, але ми більше не віримо, що зможемо рости разом як пара на наступному етапі нашого життя", — стверджується в заяві Мелінди й Білла Гейтса про розлучення.

Вони попросили у громадськості поважати особистий простір їх сім'ї, зазначивши, що вони тільки починають орієнтуватися в новому для них житті.

Білл Гейтс розлучається з дружиною Меліндой

У пари є троє дітей: Дженніфер (25 років), Рорі (21) і Фібі (18).

Дженніфер, коментуючи заяву про розлучення своїх батьків, зазначила в "сторіз" свого Instagram-аккаунта, що "це був непростий проміжок часу для всієї їх сім'ї".

"Дякую за розуміння нашого прагнення до усамітнення поки ми переходимо до наступного етапу нашого життя", — написала Дженніфер Гейтс.

Дженніфер Гейтс, розлучення, білл гейтс розлучається, білл гейтс розлучається з дружиною, білл гейтс, Мелінда Гейтс
Дженніфер Гейтс про розлучення своїх батьків

Білл і Мелінда Гейтс: що про них відомо

Білл Гейтс зустрів Мелінду (дівоче прізвище — Френч) в 1987 році, коли та прийшла працювати в корпорацію Microsoft. Вона відразу ж стала керівником відділу продажів. Примітно, що вперше Білл і Мелінда зустрілися на одному з брифінгів в Нью-Йорку вже після початку її роботи в Microsoft.

Білл і Мелінда Гейтс одружилися 1994. На той момент засновник Microsoft вже був мільярдером.

У 2019 Мелінда Гейтс в інтерв'ю The Sunday Times розповідала, що свого часу її чоловік тижнями розмірковував чи варто їм одружитися і навіть склав список плюсів і мінусів шлюбу.

"Коли у нього виникли проблеми з прийняттям рішення про одруження Білл ясно дав зрозуміти, що справа не в мені, а в тому, чи зможе він знайти правильний баланс між роботою і сімейним життям", — повідомила Мелінда Гейтс.

У тому ж інтерв'ю вона заявила, що їхній шлюб був "дуже важким". За її словами, Білл Гейтс нерідко працював по 16 годин на добу, через що йому було важко знаходити час для сім'ї. Вже тоді вона говорила, що у них бували дні, коли вона замислювалася "чи зможе продовжувати жити з Біллом в шлюбі".

Білл і Мелінда Гейтс в молодості, Біла і Мелінди Гейтс, білл гейтс
Білл і Мелінда Гейтс в молодості
Фото: Сплетник
Білл і Мелінда Гейтс в молодості, Біла і Мелінди Гейтс, білл гейтс, фото в молодості
Білл і Мелінда Гейтс в молодості
Фото: uznayvse.ru

За інформацією The Guardian, з 1994 року подружжя пожертвувало понад 40 мільярдів доларів благодійному Фонду Білла і Мелінди Гейтс. Згідно з податковою декларацією, їх фонд має активи на суму понад 51 мільярди доларів.

Журнал Forbes поставив Білла Гейтса на четверте місце в списку найбагатших людей планети у 2021 році, оцінивши його стан в 124 млрд грн. За інформацією аналітиків, за минулий рік його капітал збільшився на 26 млрд доларів.

Відзначимо, Білл Гейтс ще за 5 років до початку пандемії COVID-19 заявив, що найбільш імовірною причиною загибелі мільйонів людей в найближчі десятиліття стане "не війна, а заразний вірус".

Нещодавно Фокус розповідав про звички Білла Гейтса в його повсякденному житті.