У Туреччині закрили готель після алкогольної вечірки українців і росіян на Великдень (відео)

вечірка туреччина, туреччина, уркаінци, росіяни, росіяни, вечірка, карантин, без масок, порушення карантину
Фото: скриншот | Вечірка українців і росіян на Великдень

Відео зняв аніматор з іншого готелю, який проник на свято під виглядом гостя. Тепер власників Bosphorus Sorgun позбавили сертифікату, а постояльців — виселили.

Влада Туреччини закрили п'ятизірковий готель Bosphorus Sorgun, який знаходиться в місті Сіде (Анталія). Сталося це після того, як в ньому на Великдень, 2 травня, відбулася гучна вечірка з порушенням карантинних обмежень: туристи з України, Білоруси й Росії не дотримувалися соціальної дистанції та не носили масок. Про це повідомляє видання "Країна".

Так, аніматор з України опублікував в мережі відео святкування, на якому видно, що співробітники готелю обливали туристів шампанським. Примітно, що персонал був в масках, а ось туристи цим правилом знехтували.

Вечірка без масок на Великдень в турецькому готелі

Після появи в мережі відео в готель з перевіркою приїхали представники турецьких міністерств. За словами представника Bosphorus Sorgun, автором ролика став українець-аніматор з іншого готелю, який вирішив відпочити у них того вечора.

Губернатор Анталії Ерсін Язиджі 3 травня заявив, що готель вже закритий. Його власників позбавили туристичного сертифіката, а гостей — близько п'яти сотень осіб з країн колишнього СРСР — розіслали по інших готелях Сіди.

Українка Оксана, яка працює в іншому готелі Сіди, розповіла журналістам, що персонал готелю також роздавав туристам фарбовані яйця.

"У готелі в основному відпочивають українці й росіяни, ясно, що вони святкували Великдень. Це зняв аніматор, він сам з України, але працює в іншому готелі. Навіщо він це зробив неясно. Одні кажуть, що раніше він працював в цьому готелі, його звільнили й він зробив це в помсту. Інші — що його "заслав" конкуруючий готель зняти компромат ", — зазначила вона.

За її словами, українець проник в готель під виглядом гостя і заплатив за ніч. Втім, за її словами, коли виявилося, що він був автором відео, кошти йому компенсували.

"Шухер великий, з'їхалися люди з міністерств охорони здоров'я, а також молоді й спорту, губернатор Анталії. Турки ще більше почали обурюватися, чому вони сидять на локдауні без роботи, на вулицю можуть вийти лише до найближчого магазину, за відсутність маски штрафують, в той час, як "росіяни" (для них "росіяни" — і росіяни, і українці), мовляв, влаштовують алкогольні тусовки", — розповіла Оксана.

Вона зазначила, що закриття цього готелю може бути "показовою акцією залякування", оскільки в інших місцях відпочинку Туреччини також влаштовують вечірки з порушенням карантинних обмежень.

Нагадаємо, через зростання темпів зараження коронавірусом у Туреччині ввели загальнонаціональний локдаун до 17 травня. Там закрито навчальні заклади та практично всі підприємства. Втім, обмеження не торкнулися іноземних туристів. А для пасажирів з ряду країн, включаючи Україну, з 15 травня влада Туреччини скасовує обов'язкову здачу ПЛР-тестів.