Італія послідовно затримує бійців проросійських збройних формувань, — Аваков (фото)

арсен аваков, італія, бойовики, найманці, ДНР, незаконні формування, сепаратисти, Україна
Фото: прес-служба МВС | Затриманий карабінерами ймовірний учасник війни проти України на стороні "ДНР"

Сьогодні італійські карабінери затримали чоловіка, який, за інформацією слідства, з 2016 року воював на стороні "ДНР" і розповідав про це через соцмережі.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, коментуючи сьогоднішнє затримання в Італії можливого учасника бойових дій на Донбасі в складі "ДНР", подякував італійським правозахисникам за послідовну боротьбу проти проросійських найманців. Про це повідомляє пресслужба МВС.

"Під час переговорів з італійськими колегами ми неодноразово обговорювали неприпустимість участі італійських громадян на стороні проросійських незаконних збройних формувань. Спасибі правоохоронцям Італії за послідовну роботу і дружню позицію", — сказав Аваков.

Пресслужба МВС зазначає, що сьогодні, 6 травня, спеціальний оперативний підрозділ карабінерів (ROS) заарештував 28-річного громадянина Італії, який, за інформацією слідства, у ролі найманця брав участь у війні проти України.

Італійські правоохоронці нібито задокументували, що підозрюваний працював у ролі найманця на стороні "ДНР" з 2016 року. Інформацією про свою діяльність він нібито ділився зі своїми родичами і друзями через соцмережі.

На сайті МВС зазначається, що італійські карабінери продовжують слідчі дії щодо структури, яка нібито вербує і фінансує найманців з Італії з метою їхнього подальшого залучення до бойових дій на боці проросійських сепаратистів на Донбасі.

Нагадаємо, що у 2019 році суд в Італії виніс вирок трьом найманцям, які воювали на стороні проросійських сепаратистів на Донбасі.

У 2020 році в Казахстані засудили до 4,5 років в'язниці бойовика "ДНР".