Псакі покине посаду прес-секретарки Білого дому

Джен Дженніфер Псакі, Білий дім, Спікер, Відставка, Джо Байден
Фото: Alex Wong | Джен Дженніфер Псакі

За словами речниці президента США, перед своїм призначенням вона домовлялася пропрацювати в Білому домі один рік.

Прес-секретарка президента США Джен Дженніфер Псакі публічно заявила, що має намір покинути свою посаду. Про це повідомляє CNN.

Спікерка Білого дому уточнила, що залишить посаду приблизно через рік, оскільки саме на такий термін вона домовлялася з командою Байдена перед своїм призначенням.

"Я думаю, що настав час для когось іншого отримати цю роботу через рік або приблизно через рік", — сказала Дженніфер Псакі.

Вона зазначила, що їй подобаються виклики і відповідальність, але сказала, що терміни її перебування на цій посаді були обговорені з командою Байдена ще в перехідний період.

У 2009-2011 роках Дженніфер Псакі працювала помічницею 44-го президента США Барака Обами з комунікацій, була прес-секретаркою Обами з 2011 по 2013 рік, у 2013-2015 роках — офіційною представницею Державного департаменту при держсекретарі Джоні Керрі, а в 2015-2017 роках — знову помічницею президента з комунікацій.

Зазначимо, ЗМІ неодноразово повідомляли про конфузи Дженніфер Псакі під час публічних виступів. Так у лютому вона не зрозуміла питання журналіста про стан Космічних сил США (Space Force). "О, Space Force. Це літак сьогоднішнього дня. Цікаве питання, я із задоволенням уточню у нашої контактної особи про Space Force", — відповіла Дженніфер Псакі.

Наприкінці січня у процесі брифінгу вона почала перераховувати звинувачення на адресу Росії, але не закінчила фразу, сказавши "я тут втрачаю думку".

Вона назвала генсека НАТО Єнса Столтенберга генсеком ООН, а держсекретаря США Ентоні Блінкена — президентом. "Я назвала Блінкена президентом — це підвищення, але хто знає!" — пожартувала тоді вона.