Twitter заблокувала новий акаунт Трампа через кілька годин після його створення

дональд трамп, блокування, соцмережі, фото
Фото: Скриншот

У компанії визнали, що новий акаунт є спробою обійти безстрокове блокування Трампа.

Соцмережа Twitter заблокувала акаунт DJTDesk (Donald J. Trump Desk, "Зі столу Дональда Трампа"), в якому планувалося публікувати копії заяв з сайту колишнього президента США Дональда Трампа.

Представник Twitter пояснив телеканалу NBC News, що запис заблокований, оскільки він має відношення до заблокованого акаунту. Блокування ввели через кілька годин після створення облікового запису.

4 травня Трамп на своєму сайті запустив розділ Desk (письмовий стіл) для публікації персональних заяв. Поки там не можна залишати коментарі або спілкуватися, можна тільки поділитися контентом у соціальних мережах.

Представник Twitter дав зрозуміти, що користувачам дозволено ділитися посиланнями на "письмовий стіл Трампа", якщо вміст записів не суперечить правилам Twitter.

Нагадаємо, що акаунти Трампа у соціальних мережах Twitter і Facebook були заблоковані в січні. Причиною блокування соцмережі називали загрозу подальшого насильства після штурму Капітолію прихильниками колишнього президента, а самого Трампа звинувачували у підбурюванні.

Блокування були названі безстроковими. Однак днями наглядова рада Facebook, створена після скарг на свавілля модераторів, визнала, що блокування Трампа було виправданим, проте воно не повинне бути безстроковим. Керівництво компанії має протягом шести місяців визначитися з "пропорційною відповіддю" на відповідну поведінку будь-якого користувача. Це рішення є обов'язковим до виконання. Поки Трамп залишиться заблокованим у Facebook.