У в'язницю відправили британця, який заплатив £3 тис за обрізку вух цуценятам (фото)

Собака, Великобританія, операція
Фото: RSPCA | Пес із Великої Британії після купірування вух

Тварин прооперували без анестезії, а потім вони кілька місяців страждали від болю в запалених ранах.

У Великобританії до 14-місяців тюремного ув'язнення засудили чоловіка, який оплатив незаконну операцію по обрізанню вух для своїх собак. Подробиці повідомляє видання Bristol Post.

6 травня 29-річного Адама Маліка з приміського селища Фішпондс засудили в Брістолі за порушення Закону про захист тварин. У Магістратурі відзначили, що дев'ять цуценят бультер`єрів продовжують страждати від болю і зараження ран після болючої операції. Крім того, британець готував цуценят на продаж, не маючи ліцензії.

У січні Королівське товариство із запобігання жорстокому поводженню з тваринами (RSPCA) отримали сигнал про можливе правопорушення. Інспектор Кімілі Уолтерс вирушила до будинку Маліка разом з поліцейськими і виявила всередині безліч собак, які спали один поверх одного в невеликій кімнаті. У дев'яти 15-місячних цуценят виявилися обрізані вуха, які не встигли загоїтися і запалилися.

Собаки, операція
Собак тримали в тісноті після операції
Фото: RSPCA

Адам Малік зізнався, що заплатив незнайомцю 3 тисячі фунтів стерлінгів, щоб цуценят відвезли для обрізання вух. Операцію провели без анестезії, і собаки кілька місяців страждали від болю, поки їх не забрали для надання ветеринарної допомоги в RSPCA. Так у одного пацієнта дві скоби, які використовували для стягування рани, застрягли у правому вусі.

Поліцейські забрали ще одну дорослу собаку і її 12 цуценят, яких тримали замкненими в душовій кабінці. Зараз всіх обрізаних собак розмістили в прийомних сім'ях, які в майбутньому зможуть їх залишити.

Щеня, собака
Щеня, який постраждав від операції по купірування вух в Англії
Фото: RSPCA

"Купірування вух — болючий процес, який проводиться виключно з косметичних причин і часто робиться для того, щоб собака виглядала більш страхітливою", — пояснила доктор Саманта Гейнс з RSPCA.

За її словами, після операції вихованці можуть страждати від запалення ран і хронічного запалення вух. Деякі на все життя залишаються занадто чутливими і боязкими, адже собаки використовують вуха для комунікації з родичами і людьми.

У США пивоварня шукає собаку для дегустації особливого пів а, яка також стане обличчям бренду Busch в соціальних мережах. Співробітникові обіцяють зарплату в 20 тисяч доларів на місяць.

У Києві поліція затримала власника собаки, яка розтерзала більш маленького вихованця. Жителі Оболоні заявив, що це далеко не перше вбивство з боку стаффордширського тер'єра, проте господар не вжив заходів.

Вчені з'ясували, що собаки можуть ревнувати і "накручувати" себе, представляючи ситуації. Учасники дослідження виявляли ревниве поведінку, навіть якщо не бачили взаємодії господаря з "суперником".