Засновник Amazon Безос будує собі 127-метрову яхту за $ 500 млн

Джефф Безос, Яхта, Нідерланди, пандемія коронавируса, Amazon, Щогла, Палуба, вертоліт
Фото: Bloomberg

Попит багатих людей на дорогі яхти різко виріс після початку пандемії коронавируса через закриття сухопутних кордонів.

Найбагатша людина світу, засновник компанії Amazon Джефф Безос замовив будівництво для себе однієі з найбільших в світі яхт. Коли будівництво буде закінчено, її довжина складатиме 127 метрів.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела.

За інформацією видання, судно будує компанія Oceanco в Нідерландах, неофіційній столиці суднобудування для надзвичайно багатих. На яхті буде кілька палуб і три величезних щогли, а також до неї побудують допоміжну яхту з вертолітним майданчиком.

Вартість проекту оцінюється в більш ніж $ 500 млн.

Видання відзначає, що попит багатих людей на дорогі яхти різко виріс після початку пандемії коронавіруса. У зв'язку з масовим закриттям сухопутних кордонів яхтинг раптово став кращим варіантом для приватного і соціально ізольованого відпочинку, а також хорошим способом втекти від цікавих очей публіки.

Так у відомого режисера Стівена Спілберга, пише видання, теж є замовлення на нову яхту. Його нинішня яхта недавно була виставлена на продаж за 158 мільйонів доларів.

"Ринок бурхливо розвивається. Кількість угод в останніх кварталах стало рекордним. У всякому разі, попит на розкішні яхти перевищив пропозицію", — сказав Сем Такер, керівник відділу досліджень суперяхт лондонської компанії VesselsValue.

Відзначимо, Джефф Безос вже четвертий рік поспіль очолює список найбагатших людей планети від Forbes зі статком $ 195,8 млрд.

Нещодавно його компанія Blue Origin анонсувала продаж квитків для космічних туристів.

Раніше повідомлялося, що засновник і основний акціонер Amazon 57-річний Джефф Безос в третьому кварталі 2021 року піде з поста гендиректора компанії і перейде на посаду виконавчого голови ради директорів.