У експрезидента США Барака Обами помер пес по кличці Бо (фото)

помер пес Обами, пес бо помер
Фото: Twitter \ Barack Obama

"Сьогодні наша сім'я втратила справжнього друга і вірного компаньйона", — написав Обама в соцмережах.

У колишнього президента США Барака Обами від раку помер пес по кличці Бо. Про це експрезидент написав у себе в Twitter.

"Сьогодні наша сім'я втратила справжнього друга і вірного компаньйона. Бо був постійною та ніжною присутністю в нашому житті — радий бачити нас в хороші та погані дні, а також в кожен проміжний період", — написав Обама.

помер пес президента сша
Фото: Twitter \ Barack Obama

Колишній президент написав, що пес був саме тим, хто їм потрібен був і навіть більше. Він витримував всю суєту, пов'язану з перебуванням в Білому домі, мав дзвінкий голос, але не кусався, любив стрибати в басейні влітку, був ласкавим з дітьми, жив за обіднім столом за шматочки їжі та мав чудове волосся.

Дружина експрезидента Мішель Обама написала, що він помер від раку. Також вона опублікувала декілька світлин песика в Instagram.

Пес Бо породи португальської водянистою собаки, з'явилася в сім'ї після того, як Обама пішов на другий президентський термін. Собака цієї породи є досить рідкісною і гіпоалергенної, в неї не шерсть, а волосся.

Нагадаємо, Мішель Обама запустила в Netflix власне шоу для дітей. Відзначимо, що в Туреччині пес чекав свого господаря понад тиждень в лікарні.