На Соломонових островах знайшли жабу розміром з немовля (фото, відео)

жаба, амфібія
Фото: Відкриті джерела | Жаба сornufer guppyi

За словами місцевого жителя, тварину він виявив, коли полював на дику свиню. Сама жаба важить майже кілограм.

Related video

Жителі Соломонових островів знашли жабу розміром з людське немовля, вага якої становила майже кілограм, пише Mail Online.

35-річний власник лісопилки Джиммі Хьюго полював на дику свиню на околиці Хоніари на Соломонових островах, коли натрапив на величезну амфібію – жабу Cornufer guppyi.

"Я не міг повірити в те, що знайшов. Це найбільша жаба, яку я коли-небудь бачив у своєму житті. Вона була такого ж розміру, як новонароджена дитина", – розповів він репортерам.

Місцеві жителі говорять про те, що мʼясо жаби дуже смачне, і його часто використовують у їжу.

жаба Fullscreen
Фото: Dailymail.co.uk

"Ми називаємо їх "куркою" тому що в деяких селах вони людям, здається, подобаються більше, ніж курка, але їх важко зловити", – пояснив Хьюго. Він додав, що нещодавно кілька собак впіймали жабу, але селяни забрали її у тварин і приготували з неї їжу, попередньо сфотографувавши величезну істоту.

"Ми все ж зʼїли її, оскільки вона вже померла, але, сподіваюся, наступного разу, коли ми побачимо її, вона все ще буде жива, і ми збережемо її в такому вигляді", – зазначив Джиммі.

Сornufer guppyi – одна з найбільших жаб у світі, що живе від Нової Британії на архіпелазі Бісмарка до Соломонових островів. В останні роки популяція цього виду скорочується, але більше через вирубку лісу і розширення поселень в їх природному середовищі існування, ніж через полювання на неї.

Хімічні речовини, що містяться в миючих засобах, якими люди перуть одяг в довколишніх струмках, шкодить чутливій шкірі жаб.

Найбільша жаба в світі відома як жаба-голіаф. Вони зустрічаються в тропічних лісах центральної Африки, в південно-західній частині Камеруну і на північ від Екваторіальної Гвінеї. Деякі можуть виростати до 32 сантиметрів в довжину і важити до 3,25 кілограма.

Нагадаємо, в британському супермаркеті серед бананів виявили екзотичну жабу, яка прибула з Колумбії. Їй дали імʼя Асда за назвою магазину, де її знайшли.

Ми також писали, що в Північній Америці палеонтологи знайшли рештки найдавніших земноводних, які були найближчими родичами сучасних жаб, хоча і не прямими предками. Вимерлий рід жаб називається Chinle – за назвою верхнетріасової континентальної формації Чінлі в штаті Арізона, де були виявлені скамʼянілості.