Tesla може почати приймати Dogecoin за оплату своїх автомобілів

Ілон Маск, Dogecoin, криптовалюта, біткоїни, Засіб платежу, Tesla
Фото: odessanews.biz

Підписники Маска бурхливо підтримали його пропозицію зробити мем-токен криптовалюту засобом платежу за електрокари.

Related video

Генеральний директор компанії Tesla Ілон Маск запитав своїх підписників у Twitter, чи варто почати приймати Dogecoin як оплату за автомобілі. Пропозиція відразу ж отримала бурхливу підтримку з боку його підписників: протягом 10 хвилин після публікації опитування проголосувало близько 400 тис. осіб і майже 80% респондентів сказали "так".

Про це пише Independent.

Видання зазначає, що корпоративна підтримка з боку Tesla, імовірно, допоможе ще більше прискорити зростання криптовалюти Dogecoin, яка спочатку з'явилася як жарт, але компанії також доведеться боротися з різкими коливаннями її вартості. У 2021 році Dogecoin виріс майже на 10 тисяч відсотків, але водночас часто стикався з різким падінням ціни.

Пропозиція Маска надійшла всього через день після того, як він заявив, що інша його компанія, SpaceX, наступного року запустить до Місяця супутник під назвою Doge-1. Маск зазначив, що місія буде повністю оплачена Dogecoin, що дозволить йому стати як "першою криптовалютою", так і "першим мемом" у космосі.

Tesla вже почала приймати біткойни як оплату за свої автомобілі. Завдяки цьому, іноді Маск отримував значно більше прибутку від приросту вартості біткоїнів, ніж від свого основного бізнесу з продажу машин.

Ілон Маск вже давно демонстрував підтримку криптовалюті Dogecoin. Її ціна підскочила до рекордного максимуму 69 центів напередодні широко нашумілої участі Маска в програмі Saturday Night Live 8 травня. Однак під час самої трансляції ціна на Dogecoin помітно впала, мабуть, тому, що Маск лише злегка згадав про криптовалюту.

Повідомлення Маска про можливу підтримку Dogecoin з боку Tesla допомогло повернути частину вартості. Ціна криптовалюти підскочила приблизно на 17 відсотків за кілька хвилин після його публікації.

Зазначимо, криптовалюта Dogecoin, спочатку з'явилася як жарт, вона була створена у 2013 році розробниками програмного забезпечення Біллі Маркусом і Джексоном Палмером. Криптовалюта використовує зображення собаки породи Сіба-іну як логотип.

Її можна отримати декількома способами: купити, продати на біржі або "майнити". Зазначається, що фізичні монети продаються як пам'ятні сувеніри, але не використовуються як валюта.

Раніше ми повідомляли про те, що новий твіт Маска призвів до різкого подорожчання Dogecoin.