Обвалення в ізраїльській синагозі: відомо про перших загиблих (фото, відео)

ізраїль, синагога, обвалення, загиблі
Фото: israelinfo.co.il

Синагога знаходиться в недобудованому будинку і ще не була допущена до експлуатації.

Related video

В результаті обвалення трибуни в синагозі Ізраїлю загинули двоє людей, постраждали 167 осіб. Про це повідомляє Times of Israel.

Поранених доставили в лікарні Єрусалиму. Рятувальники розповіли, що медики врятували п'ятьох людей, які отримали серйозні травми, а також 10 осіб у стані середньої важкості і 152 людини, які отримали легкі травми.

Медики розповіли про загибель 40-річного чоловіка і 12-річного хлопчика. Їх не відразу впізнали.

Міністр оборони Бенні Ганц розповів, що співчуває сім'ям загиблих.

"Сили ЦАХАЛ під командуванням тилу і ВПС працюють над наданням допомоги в евакуації. Я молюся за безпеку поранених", — говорить він.

Начальник поліції Єрусалимського округу розповів, що синагога знаходиться в недобудованому будинку і ще не була допущена до експлуатації.

У документах, опублікованих телеканалом "Кан 11", поліція і муніципалітет Гиват-Зеєв заборонили служіння в недобудованій синагозі. Розпочато слідство.

Нагадаємо, сьогодні в синагозі в ізраїльському поселенні Гиват-Зеєв сталося обвалення трибуни. Повідомлялося про 60 постраждалих.

Раніше в Ізраїлі під час святкування Лаг ба-Омер на півночі країни на горі Мерон сталася тиснява і обвалення трибун. В результаті загинуло 44 людини, а близько 150 отримали пошкодження.

Трагедія, за словами джерел видання в поліції, почалася з того, що кілька людей посковзнулися на сходинках, після чого почалася ланцюгова реакція і впало ще кілька десятків людей. Почалася паніка, і частково обрушилися трибуни.